Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Mistrz Sprzedaży

Opis projektu: Trwają przygotowania do Crowfundingu na polskiej platformie wspieram.to. W międzyczasie wraz z firmą McHayes&StewardGroup pracujemy nad wsadem merytorycznym.

Branża / kategoria: edukacja, gry i rozrywka, marketing

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Oprócz zamiłowania do planszówek żaden z nas nie posiadał doświadczenia w ich wydawaniu, tak więc z kapitałem złożonym z pomysłu, determinacji oraz wielu niewiadomych przystąpiliśmy do pracy.

Dla kogo: Firmy posiadające działy sprzedażowe oraz pracownicy szeroko pojętej sprzedaży

Finansowanie: crowdfunding, środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Pracownicy Warszawskich korporacji znający od podszewki techniki sprzedaży oraz charakter pracy w dużych firmach.

Konkurencja: Trefl, Rebel

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: – Znalezienie partnera którego logo będzie na wszystkich pudełkach oraz lokowany w grze zostanie jego produkt
– zakończenie prac nad wiedzą oraz pytaniami quizowymi
– udana kampania crowfundingowa

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Mistrz Sprzedaży – plansza & quiz by A$AP Project

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.