Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

ModnaSeniorka.pl

ModnaSeniorka.pl to projekt, którego decelowym użytkownikiem są dojrzałe kobiety. Propozycje serwisu dostosowane są zarówno do potrzeb Pań 50+, jak i 70+.

Modna seniorka pokazuje, że słowo „senior” wcale nie musi kojarzyć się wyłącznie z problemami wieku dojrzałego. Kobiety po pięćdziesiątce, sześćdziesiątce czy siedemdziesiątce, mają za sobą różne doświadczenia i poniekąd różne potrzeby, lecz jedno na pewno łączy – potrzeba zadbanego wyglądu- mówią pomysłodawcy witryny.

Chcesz zaprezentować swój projekt użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Napisz na adres [email protected]

Nasze poszukiwania ciekawych rozwiązań prowadzą nas również do renomowanych outletów oferujących końcówki serii najciekawszych propozycji, tak aby urozmaicać i łączyć różne style w zupełnie nową jakość. Gotowe stylizacje dostępne w naszym Sklepie są podpowiedzią, sugestią – nie obowiązującym kanonem. Kompozycje z biżuterią, pozwolą natomiast zaoszczędzić czas i dodadzą subtelnej elegancji.

ModnaSeniorka.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.