Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Monitorowanie Komputera Pracownika – Program Cloud Eye

Opis projektu: Cloud Eye to narzędzie, które umożliwia monitorowanie wykorzystywanych stron WWW
i aplikacji oraz innych aktywności, poprzez zczytywanie nagłówków stron, tytułów dokumentów, czasu spędzonego w określonych programach oraz czasu offline
(np. lunche i spotkania). W pełni zautomatyzowana aplikacja doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku pracy biurowej, jak i zdalnej. Cloud Eye to program monitorujący komputer, którego funkcje pozwalają nie tylko kontrolować aktywność pracownika.

Projekt jest skonczony teraz pracuje nad landing page w jezyku angielskim

Branża / kategoria: commerce, informatyka

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Nowe zagrożenia dotyczące biznesu spowodowały większą popularyzację metody Zero Trust. Pandemia narzuciła swoje prawa i większość osób zostało wysłane na pracę zdalną. Wyruszyliśmy na pomoc pracodawcom którzy będą mieli dokładny wgląd w pracę i co pracownik wykonywał w ciągu dnia w jakich programach siedział, pozwoli to na zweryfikowanie produktywności pracowników.

Dla kogo: Odbiorcami naszych usług są firmy, pracodawcy, wszelkiego typu rodzaje prac na stanowiskach zarzadzajacych

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Wykonawcą projektu jest Mateusz Stacel specjalista od technologi .net

Konkurencja: TimeCamp

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Naszym celem jest pozyskanie klientów na skale globalna.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Monitorowanie Komputera Pracownika – Program Cloud Eye

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 10 lip 2023 (00:17)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]