Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Nextplease.app – platforma wymiany książek

Opis projektu: W 2018 została wydana wersja MVP, która pomogła nam zweryfikować projekt. Z początkiem 2019 wypuszczamy gotową aplikację .Mamy podpisane umowy partnerskie z kilkoma zewnętrznymi podmiotami, jak również zebraliśmy okazałą grupę patronów medialnych projektu.

Branża / kategoria: edukacja, inne, kultura i sztuka, life style

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Nextplease.app jest odpowiedzią na brak dedykowanego rozwiązania dla osób uprawiających bookcrossing. Wielokrotnie korzystając z for oraz grup w mediach społecznościowych natrafialiśmy na głosy o konieczności realizacji takiego rozwiązania.

Dla kogo: Budujemy społeczność miłośników książek oraz tych, którzy szukają konkretnych tytułów niedostępnych na rynku, które często dawno przeczytane i zapomniane leżą na półkach obcych osób. Dajemy im szanse na drugie życie.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: freemium, inne

Pomysłodawcy projektu: Zespół tworzący platformę doskonale się uzupełnia. Są wśród nas doświadczeni deweloperzy back i front, projekt managerowie, UI/UX designerzy, specjaliści od marketingu i promocji.

Konkurencja: Goodreads, Finta

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Oprócz aplikacji mobilnej uruchomimy wersje webową oraz planujemy skalować projekt na zagraniczne rynki.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Nextplease.app – Platforma wymiany książek

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.