Ranking kont firmowych

Office 123

Opis projektu: Strona internetowa z ofertą przenoszenia biur działających obecnie w modelu tradycyjnym (offline) na model zdalny (online) lub mieszany (online+offline) – skutkujący radykalną obniżką kosztów wynajmu biur tradycyjnych sięgającą nawet 80%. Strona ta została opublikowana w internecie w maju 2020r.

Branża / kategoria: nieruchomości

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pomysł stanowi uporządkowanie sytuacji gdy w wyniku pandemii biura z działalności w modelu tradycyjnym (head office) przeniosły się ad hoc do pracy w modelu zdalnym (home office).

Dla kogo: Duże i średnie firmy wynajmujące w sposób tradycyjny duże i średnie powierzchnie biurowe.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Firma rodzinna z 25-letnim doświadczeniem w wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami własnymi i powierzonymi.

Konkurencja: Wydaje nam się, że jesteśmy pionierami w Polsce i za granicą.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Uzyskać zamówienia od firm dużych i średnich rozumiejących potrzebę racjonalnej zmiany modelu funkcjonowania tych firm w oparciu o oferowany przez nas model biura rozproszonego – skutkujący radykalną obniżką kosztów wynajmu biur tradycyjnych sięgającą nawet 80%. .

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Office 123

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.