Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Otoprzychodnie.pl – Portal dla lekarzy i pacjentów z wyszukiwarką terminów NFZ

Opis projektu: Stworzyliśmy rozbudowaną i przejrzystą wyszukiwarkę świadczeń medycznych, terminów oraz placówek medycznych dostępnych w Polsce. Dzięki nam odnajdziesz placówki medyczne w swojej okolicy oraz najszybsze terminy leczenia Twojego świadczenia medycznego. Posiadamy w swoim rejestrze ponad 18 000 tysięcy placówek, 420 rodzaje świadczeń medycznych oraz dokładne adresy i numery telefonów wszystkich przychodni, szpitali i klinik, które świadczą usługi na NFZ.

Udało nam się wdrożyć już produkt i aktualnie zajmujemy się jego rozwojem i wprowadzaniem nowych funkcjonalości. Skupiamy się przede wszystykim na tworzeniu dobrego contentu dla pacjentów i rozwijamy platformę PRO dla lekarzy i specjalistów.

Branża / kategoria: medycyna

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Brak DOBREJ wyszukiwarki terminów do lekarza na NFZ. Wyszukiwarka od NFZ niestety jest pełna błędów i mało przejrzysta. Nie da się wyszukiwać po specjalizacjach jedynie po unikatowych nazwach świadczeń, które są często nieprzejrzyste.

Konkurencyjne wyszukiwarki są również stare i mało przejrzyste. Dodatkowo pacjent nie ma miejsca, w którym by odnalazł wszystkie informacje o placówce i jeszcze je zobaczył na mapie. Na innych platformach nawet sortowanie nie jest możliwe.

Dodatkowo chcieliśmy stworzyć platformę dla lekarzy, gdzie będą mogli publikować specjalistyczne materiały. Aktualnie lekarze nie mają miejsca, w którym mogliby się dzielić swoją wiedzą.

Dla kogo: Lekarze, pacjenci.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne, reklama, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Mateusz Broncel oraz Zuzanna Twardowska. Oboje z wykształcenia inżynierowie oprogramowania, którzy mieli dosyć kiepskiej jakości produktów dotyczących służby zdrowia w Polsce.

Konkurencja: mp.pl

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Stworzenie kompleksowej platformy PRO dla lekarzy i specjalistów, na której będą mogli w prosty sposób dzielić się wiedzą.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Łódź (łódzkie)

Otoprzychodnie.pl – Portal dla lekarzy i pacjentów z wyszukiwarką terminów NFZ

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:58)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]