Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Permalink Manager

Opis projektu: Jestem autorem wtyczki Permalink Manager, umożliwiającej pełną edycję adresów URL w systemie zarządzania treścią. Dostępna jest zarówno darmowa wersja https://wordpress.org/plugins/permalink-manager/ jak i jej płatny odpowiednik: https://permalinkmanager.pro/

Wideo wyjaśniające działanie wtyczki:

Wtyczka powstała w styczniu 2016 roku kilka miesięcy po tym jak otworzyłem działalność gospodarczą. Przez cały ten czas samodzielnie zajmowałem się i nadal zajmuje testowaniem, dalszym rozwojem i wsparciem klienta.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2015

Skąd pomysł: Pomysł pojawił się kilka lat temu w trakcie wykonywania zlecenia na realizację strony internetowej dla jednego z moich klientów z Niemiec. Istniały wówczas gotowe rozwiązania, jednak żadne z nich nie było idealne i odpowiednio rozbudowane. Zdecydowałem wtedy, że napiszę wtedy własną wtyczkę i dodam do niej kilka unikalnych pomysłów, których brakowało w konkurencyjnych produktach.

Dla kogo: Klientem są wszyscy użytkownicy systemu zarządzania treścią WordPress. Natywnie WordPress umożliwia edytowanie adresów URL (permalinków) jedynie w ograniczony sposób. Moja wtyczka działając w oparciu o unikalne rozwiązanie pozwala na edycję pełnych adresów URL.

Szczególną grupą, do której skierowane są moje usługi to właściciele i użytkownicy systemu WooCommerce. Permalink Manager pozwala także na pełną edycję adresów URL podstron z produktami i kategoriami produktów w sklepach opartych właśnie o WooCommerce.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: freemium, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Zajmuję się front-end developmentem w zasadzie od dziecka. W ciągu ostatnich 10 lat wykonywałem zlecenia w zakresie programowania (HTML/CSS/JS/PHP) dla kilkudziesięciu podmiotów z USA, Kanady, Szwecji, Norwegi, Australii, Izraela, Holandii i innych państw.

Konkurencja: Na rynku istnieją podobne produkty jednak każdy z nich oferuje jedynie podstawowe funkcje. Ponadto, żaden z nich nie jest aktywnie wspierany:

Custom Permalinks

Premmerce Permalink Manager for WooCommerce

Custom Post Type Permalinks

Rynki: globalny

Najbliższe cele: W najbliższym czasie planuję dalszy rozwój i wzbogacenie Permalink Managera o kolejne użyteczne funkcjonalności. Ponadto planuję wydanie darmowej wersji kolejnej wtyczki:
https://wcom.pro/

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Permalink Manager

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.