Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

PicPicNow – narzędzie do tworzenia grafik

Opis projektu: PicPicNow to darmowe narzędzie do projektowania grafik. Naszym celem jest dostarczenie oprogramowania, które pozwoli łatwo tworzyć piękne treści wizualne.

W edytorze można tworzyć grafiki do mediów społecznościowych (np. posty na Facebook czy miniaturki na YouTube), plakaty, bannery, zdjęcia do wiadomości email, kartki okolicznościowe oraz inne grafiki. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

PicPicNow jest intuicyjny i zapewnia komfort tworzenia bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej.

Branża / kategoria: commerce, informatyka, marketing

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Przypadek (podobno przypadek to taka sytuacja, gdzie okazja spotyka się z doświadczeniem). Pomysł narodził się po obejrzeniu filmu na YouTube gdzie pojawiła się wzmianka na temat innego podobnego rozwiązania. Po sprawdzeniu jakie narzędzia do edycji grafik online oferuje rynek uznaliśmy, że jest przestrzeń na coś nowego, lepszego.

Dla kogo: Internauci. Zarówno osoby indywidualne jak i osoby z małych firm, które same obsługują swoje social media i chcą umieszczać na nich profesjonalne grafiki promocyjne.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Tomasz – jestem programistą z kilkuletnim doświadczeniem i główną osobą odpowiadającą za projekt.

Konkurencja: canva.com

Rynki: globalny

Najbliższe cele: W najbliższym czasie chcemy stworzyć kilkaset profesjonalnych szablonów i rozwijać edytor. Drugim ważnym, elementem jest szeroko pojęta promocja naszego narzędzia w internecie.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

PicPicNow – narzędzie do tworzenia grafik

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.