Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Plan-biznes – pisanie biznesplanów

PLAN-BIZNES pomaga Tobie w zaplanowaniu drogi do stabilnego i przemyślanego rozwoju Twojej firmy. Poprzez dokument, tzw. biznesplan, który jest zestawieniem analiz dotyczących kondycji przedsiębiorstwa, a także prognozą jak będzie się rozwijać w przyszłości dzięki wprowadzonym w niej zmianom, pomagamy w rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Bez względu na to czy Twoja firma zatrudnia 2 osoby czy 200, biznesplan jest Ci niezbędny by osiągnąć sukces!


Po co biznesplan?

Masz pomysł, ale brakuje Ci pieniędzy…

Głównym celem dla którego tworzy się biznesplan, jest zachęcenie nowego inwestora do wsparcia finansowego przedsięwzięcia. Bez względu na to, czy tym inwestorem będzie bank (kredyt), fundusz strukturalny UE, czy też inny przedsiębiorca, zawsze to biznesplan jest podstawą do oceny opłacalności naszego pomysłu. Dlatego tak ważne jest inwestowanie w profesjonalny i skuteczny biznesplan

Chcesz skuteczniej zarządzać przedsiębiorstwem…

Stworzenie biznesplanu jest ważne także wtedy, gdy nie planujesz pozyskać nowego kapitału. Jest to dokument, który w jednym miejscu skupia najważniejsze dane, zestawienia i analizy, które są niezbędnym źródłem wiedzy dla każdego menedżera. To swoistego rodzaju mapa która powie Ci w którym miejscu jesteś aktualnie i w jakim kierunku powinieneś podążać.

Zakładasz nową firmę…

Biznesplan jest również niezbędny tym, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z biznesem. Pozwoli on racjonalnie spojrzeć na swój pomysł, ocenić szansę jego powodzenia oraz zachęcić ewentualnych inwestorów do wsparcia Twojego przedsiębiorstwa.

www.plan-biznes.com

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.