Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Platforma B2B 30xBIZ

Opis projektu: Platforma B2B2C 30xBIZ to największa w Polsce platforma informacyjno-produktowa prezentująca produkty i usługi skierowane do sektora B2B i B2C. Platforma ma na celu dotarcie z ofertą produktową producentów, dostawców i dystrybutorów do Klienta docelowego i wygenerowanie leadów sprzedażowych poprzez zmasowane działania marketingowe.

Platforma 30xBIZ to doskonałe narzędzie dotarcia z komunikatem firm produkcyjnych i handlowych sektora MSME do szerokiego grona odbiorców B2B i B2C, a co za tym idzie do ich Klientów docelowych.

Nasza platforma to sieć ponad 30 powiązanych tematycznie stron (zobacz nasze portfolio) informacyjno-reklamowych prezentujących ofertę produktową producentów i dostawców (docelowo ponad 100 stron branżowych).

​Każda z naszych stron www to m.in. agregator informacji z rynku, prezentujący produkty, oferty, rabaty, promocje, nowości produktowe, informacje branżowe z licznych dziedzin i branż.

Dodatkowo w ramach up sellingu i cross sellingu Klient otrzymuje możliwość zakupu usług dedykowanych od naszych Partnerów/Dostawców (w tym narzędzia marketing automation, CRM, SEO, co-packing, packing, sprzedaż oferty dyskontowej, wyprzedażowej i outletowe oraz inne).

Branża / kategoria: commerce, marketing, przemysł

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Jaki problem rozwiązuje nasz projekt

Nasz projekt rozwiązuje rosnący problem pozyskiwania wartościowych leadów sprzedażowych przez firmy produkcyjne i handlowe na rynku polskim. Koszt i czas pozyskania wartościowych leadów sprzedażowych systematycznie rośnie. Poprzez współpracę z nami Klient zapewnia sobie stały dopływ nowych Klientów B2B i B2C oraz zyskuje cenny czas swoich zasobów ludzkich (dział marketingu, dział sprzedażowy) z możliwością przekierowania ich potencjału do bardziej wartościowych zadań.

Poprzez nasze działania klasycznego marketingu online połączonego z marketing automation oraz ofertą innych narzędzi nie tylko marketingowych od naszych Partnerów/Dostawców nasz Klient otrzymuje od nas:
czas
pieniądze
święty spokój

Dla kogo: B2B, zakłady produkcyjne, firmy handlowe i dystrybucyjne, sieci handlowe, operatorzy logistyczni, sektor MSME

Finansowanie: inne

Model biznesowy: abonament, reklama, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Zespół 30xBIZ

Konkurencja: brak

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Rozwój naszej linii produktów B2B i B2C

Platforma 30xBIZ to sieć ponad 30 powiązanych tematycznie stron (zobacz portfolio) informacyjno-reklamowych prezentujących ofertę produktową producentów i dostawców. Docelowo do dyspozycji producentów i dostawców będzie oddane ponad 100 powiązanych w jedną sieć stron branżowych.
Usługi dedykowane dla sektora MSME dostarczane przez naszych Partnerów/Dostawców w tym narzędzia marketing automation, CRM, SEO, co-packing, packing, sprzedaż oferty dyskontowej, wyprzedażowej i outletowe oraz inne

Proponujemy różne formy dotarcia przez naszych Klientów (firmy produkcyjne i handlowe sektora MSME) poprzez naszą platformę marketingu B2B:
Na każdej z naszych stron branżowych mamy miejsce na prezentację oferty produktów i usług naszego Klienta:
dedykowaną podstronę i/lub stronę produktową (landing page, news page, product page)
dedykowaną podstronę i/lub stronę o Twojej firmie
prezentację polecanych produktów dla wskazanej kategorii produktowej
elastyczne formaty banerów
artykuły tematyczne, sponsorowane i branżowe​
Klient może zlecić nam napisanie artykułu, mamy doskonałych copywriterów do Twojej dyspozycji
prezentację w naszym katalogu branżowym Zaopatrzenie produkcji i innych
prezentację podczas wybranych imprez targowych
pozycjonowanie swoich produktów, towarów i usług w wyszukiwarce, internecie i social mediach​
content marketing branżowy wg uzgodnień
inne działania mające na celu generowanie leadów sprzedażowych​

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Platforma B2B 30xBIZ

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.