Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Pomoc dla uchodźców

Opis projektu: Jesteśmy gotowi na przyjmowanie ogłoszeń. Nowe oferty można łatwo dodać po zarejestrowaniu nowego konta. Dodawanie jest szybkie i bezproblemowe.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Wydarzena na świecie spowodowały, że przydał by się serwis, który będzie posiadał bazę ogłoszeń z pomocą od ludzi dla ludzi, którzy musieli z powodu wony opuścić swój kraj.

Dla kogo: Przede wszystkim będą to ludzie, którzy uciekają ze swojego kraju i szukają schronienia, transportu czy pracy w kraju docelowym.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Zespół programistów i managerów

Konkurencja: Brak informacji

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Chcemy żeby ludzie z całego świata, gdzie występują problemy mieli możliwość wyboru pomocy dla nich.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Gsańsk (pomorskie)

Pomoc dla uchodźców

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.