Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Portal ogłoszeniowy zmagazynu.pl

Opis projektu: Rozwijamy projekt portalu sprzedażowego typu marketplace, który umożliwia przedsiębiorcom sprzedaż towarów poekspozycyjnych, końcówek kolekcji sprzedażowych lub przedmiotów zalegających w magazynach oraz odpadów poprodukcyjnych. Nasza platforma jest również doskonałym miejscem dla poszukiwaczy okazji. Atutem jest możliwość zautomatyzowanych zakupów poprzez koszyk. Z kolei produkty, które są kłopotliwe w wysyłce np. ze względu na gabaryty widnieją w witrynie jako ogłoszenia. Wystarczy wtedy skontaktować się ze sprzedawcą i omówić szczegóły transakcji, co daje elastyczność w zawieraniu umowy kupna-sprzedaży.

Wierzymy w fakt, że przedmioty, które zmieniają użytkowników otrzymują nowe życie. Zależy nam na losie naszej planety – troskę o nią możemy objawić poprzez sprzedaż produktów w stanie uszkodzonym, nadających się do ponownego użycia poprzez naprawę bądź wykorzystanie działających części. Jesteśmy przekonani, że przedmioty, które wydałyby się zbędne dla jednej osoby, dla drugiej mogą być przydatne oraz zostać wykorzystane w kreatywny sposób z korzyścią dla obu stron transakcji, jak i środowiska.
Obecnie dostępna jest wersja projektu 1.0, ale pracujemy już nad kolejną udoskonaloną wersją, która mamy nadzieję pozytywnie wpłynie na wrażenia użytkownika korzystającego z naszej strony.

Branża / kategoria: commerce

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Pomysł stworzenia startupu narodził się po wielu burzach mózgów, jak i został poparty naszymi doświadczeniami jako użytkowników portali, wielbicieli zakupów on-line oraz na bazie doświadczeń z poprzednich miejsc pracy. Zauważyliśmy, że często na magazynach przechowywane są zapomniane już towary, pozostałości kolekcji w kłopotliwych ilościach, z którymi nie wiadomo, co zrobić. Kolejnym problemem są odpady poprodukcyjne, które również są ciężkie w upłynnieniu lub mądrym wykorzystaniu.

Dla kogo: Naszych docelowych klientów należy podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich stanowią przedsiębiorcy, którzy są naszymi potencjalnymi sprzedawcami. Na początek celujemy w takie branże jak tekstylna, wnętrzarska, produkcyjna oraz hurtowników. Tak naprawdę każdy polski przedsiębiorca, który boryka się z towarem zalegającym na magazynie lub zmienia ekspozycję czy wystrój biura i dysponuje towarem w jakimkolwiek stanie może stworzyć konto i rozpocząć sprzedaż na naszym portalu. Po drugiej stronie są oczywiście kupujący. Staramy się być portalem przyjaznym dla wszystkich poszukiwaczy okazji, dlatego nie zamykamy się na konkretny profil odbiorcy.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: reklama, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Młodzi freelancerzy, którzy żadnej pracy się nie boją i nie jednej branży już doświadczyli.

Konkurencja: Jako konkurencję pośrednią postrzegamy wszystkie inne portale internetowe, gdzie można dodać swoje ogłoszenie i wystawić produkty na sprzedaż. Jednakże, czujemy, że naszym wyróżnikiem jest fakt iż jedynie zarejestrowani przedsiębiorcy mogą zostać naszymi sprzedawcami, co stwarza sferę bezpieczeństwa dla kupujących, bo sprzedawcy są weryfikowani. Co więcej, nasz podział kategorii jest nieszablonowy, co mamy nadzieję stanowi nasz najmocniejszy punkt. Naszym celem nie jest sprzedaż wszystkiego, lecz głównie tego, co zalega na magazynie (np. końcówki kolekcji), pozostałości po zmianie ekspozycji, czy odpadów poprodukcyjnych. Nieustannie staramy się wypracować swoją niszę.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Naszym celem jest nieustanny rozwój portalu. Poszerzanie go o nowe funkcje oraz rozwój poszczególnych podkategorii, tak aby każdy sprzedawca mógł stworzyć ogłoszenie idealne pod jego produkty. Do listy naszych celów chcielibyśmy również dopisać poszerzanie listy użytkowników zarówno o sprzedawców, jak i kupujących.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Portal ogłoszeniowy zmagazynu.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Dennis Calvin 21 kwi 2023 (22:01)

Apple iPhone 14 Pro Max A16 128GB 256GB 512GB 1TB Unlocked New Sealed

Welcome to
PC MOBILE LTD

Watsapp no : +1 540-620-2928
Email : [email protected] or [email protected]

- All items that we sell is 100% an authentic and new one.
- We sell everything for about a bucks cheaper than our competitors.
- Kindly browse around our store and find the most reasonable price :)

Apple iPhone 14 Pro Max A16 128GB 256GB 512GB 1TB Unlocked New Sealed