Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Pracahandlowiec.pl – portal pracy dla ludzi sprzedaży

Opis projektu: Projekt pracahandlowiec.pl to portal z ogłoszeniami o pracę przeznaczony tylko i wyłącznie dla obszaru sprzedaży. W zakresie projektu jest rekrutacja osób na takie stanowiska jak: sprzedawca / kasjer, doradca / obsługa klienta, przedstawiciel handlowy, specjalista ds. sprzedaży, kierownik sprzedaży, dyrektor sprzedaży. Projekt oficjalnie wystartował 15 lipca 2020 r.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z powodu informacji jakie docierały do nas w kontekście poszukiwania pracy i pracowników w obszarze sprzedaży. Z jednej strony pracodawcy zgłaszali fakt, że otrzymują setki CV ale większość z nich jest niedopasowane do profilu poszukiwanej osoby a z drugiej strony kandydaci skarżyli się, że na ogólnych portalach z ogłoszeniami o pracę mają bardzo duże trudności wyszukania odpowiednich dla nich ogłoszeń.

Dla kogo: Docelowym Klientem są firmy poszukujące pracowników do działów handlowych, sprzedaży, obsługi klienta.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Marcin Majchrzak – Project Manager z ponad 15 letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach (Philips Lighting, Arval BNP Paribas Group, mBank, Nielsen), specjalizujący się w optymalizacji procesów biznesowych wg metodyki Lean Management oraz Six Sigma. Od ponad 3 lat Prezes Zarządu w firmie Concept Intelligence wspierającej działy HR w budowaniu zadowolenia oraz zaangażowania pracowników, poprzez dostarczanie autorskiego oprogramowania harmonyteam.pl. Pasjonat branży HR, Lean oraz nowoczesnej sprzedaży.

Zdobyte kompetencje oraz doświadczenie zawodowe wykorzystuje do budowy pierwszego portalu rekrutacyjnego dedykowanego tylko i wyłącznie dla obszaru sprzedaży – pracahandlowiec.pl. Odpowiada za całościowe zarządzanie ww. projektem mając na uwadze efektywne i skuteczne połączenie obszarów: rozwoju produktu, sprzedaży oraz marketingu.

Konkurencja: To przede wszystkim główne portale ogłoszeń o pracę w Polsce: pracuj.pl oraz olx.pl

Rynki: Polska

Najbliższe cele: W najbliższym czasie chcemy zostać portalem pierwszego wyboru dla ludzi poszukujących pracy w obszarze sprzedaży.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracahandlowiec.pl – portal pracy dla ludzi sprzedaży

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.