Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Prostekampanie.pl – skuteczny marketing

Opis projektu: prostekampanie.pl to agencja marketingu online, która oferuje wsparcie marketingowe w dwóch modelach opierających się o proste zasady współpracy.

Z jednej strony oferujemy pakiet marketing+, który jest w dużej mierze odzwierciedlenie funkcji menadżera ds. marketingu w firmie. Osoba taka zajmuje się kompleksowo prowadzeniem działań promocyjnych online marki. W ramach pakietu marketing+ to my zajmiemy się tego typu działaniami, w dużo bardziej atrakcyjnej cenie niż zatrudnienie osoby z takimi kompetencjami w ramach struktur swojej firmy.

Z drugiej mamy w ofercie także usługi jednorazowe, gdyż zdajemy sobie sprawę, że nie w każdym przypadku niezbędna jest stała opieka i nie każdy dysponuje środkami na start, aby z takiej oferty skorzystać. Dlatego przygotowaliśmy opcję alternatywną. Bazując na wytycznych Klienta przygotowujemy konkretną kampanię online w Google, YouTube, na Instagramie lub Facebooku. Potem może zarządzać nią samodzielnie lub wykupić dodatkowe konsultacje w celu jej dalszej optymalizacji. To propozycja dla osób które mają już określoną grupę docelową i wiedzą dokładnie czego ich marka potrzebuje w ramach działań online, ale brakuje im wiedzy, aby technicznie taką kampanię stworzyć.

Branża / kategoria: marketing

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Pomysł jest wynikiem wieloletnich obserwacji rynku a także uzupełnieniem oferty marek madventures.pl, aby świadczyć usługi jak najbardziej kompleksowe dla naszych Klientów.

Dla kogo: Nasza grupa docelowa to każdy, kto szuka skutecznych działań online opartych o proste zasady współpracy.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórca marki, Patryk Kozioł, jest ekspertem w zakresie tworzenia i promocji rozwiązań online, robi to od przeszło 13 lat. Od podstaw, z sukcesami, stworzył i wypromował kilka marek własnych, w tym Opiekun Bloga, pierwszą w Polsce markę technologiczną dedykowaną blogerom czy Copoint, jedno z pierwszych biur coworkingowych w Polsce. Ponad 200 realizacji na koncie i blisko 2 tysiące stałych Klientów mówią same za siebie. W swojej karierze współpracował także z największymi markami w Polsce takimi jak Nestlé Polska S.A., Pol-Mot Holding S.A., Interia.pl czy Nestlé Waters Direct.

Jest praktykiem biznesu z doświadczeniem pomagającym rozwijać i skutecznie promować marki, a także certyfikowanym specjalistą Google Ads. Jego działania wspiera zespół specjalistów od promocji online oraz w zakresie tworzenia rozwiązań technologicznych.

Konkurencja: Wszelkie firmy / agencje świadczące usługi w zakresie działania marketingowych online.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Najbliższy czas to budowanie świadomości marki wśród potencjalnej grupy docelowej.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

prostekampanie.pl – skuteczny marketing

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.