Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Przedszkole.pl

Opis projektu: Przedszkole.pl to program bardzo mocno usprawniający i ułatwiający pracę dyrektorom lub osobom zarządzającym przedszkolami.
Od teraz zarządzanie przedszkolem staje się łatwiejsze i szybsze o 70%

Po wprowadzeniu danych dzieci ustawieniu grafiku zajęć, większość rzeczy takich jak czesne, wyżywienie czy kontakt z rodzicami jest zautomatyzowana.

Branża / kategoria: dzieci, edukacja, płatności

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pewnego pięknego jesiennego popołudnia, pomysłodawca poszedł odebrać swojego syna z przedszkola, do którego niedawno trafił.
Czekając w szatni na ubiór dziecka, zauważył leżącą w szafce zamkniętą kopertę z imieniem i nazwiskiem syna.
W tym samym czasie do szatni weszła przemiła Pani Dyrektor i padło pytanie co to za koperta ……. okazało się, że jest to informacja o czesnym.

Jako, że pomysłodawca (twórca kilkuset serwisów www) pracuje w branży internetowej zainteresował się tematem i zaczął wypytywać o brak oprogramowania informującego rodziców o takich rzeczach.
Okazało się, że wówczas prócz 3 bardzo trudnych i nieintuicyjnych oraz drogich programów stacjonarnych do zarządzania przedszkolem (instalowanych na komputer) nie ma nic ….. 🙂

Zaraz po powrocie do domu zweryfikował te informacje, po czym na drugi dzień zaproponował Pani Dyrektor współpracę na zasadzie chęci stworzenia zgodnie z potrzebami takiego oprogramowania online.

Dla kogo: Głownie przedszkola, po testach najprawdopodobniej rozszerzymy tą grupę o żłobki i szkoły prywatne.
Rodzice dzieci przedszkolnych.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, freemium, inne, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcy m.in. Afaktury.pl, Faktury.pl, ponad 15 lat w branży internetowej.

Konkurencja: Jest kilka programów desktopowych (instalowanych na komputerze) jednak widać, że sa one tworzone przez programistów dla programistów a nie dla osób, które zarządzają przedszkolami.
Zmieniliśmy podejście do tego i do współpracy zaprosiliśmy 2 dyrektorów, którzy realnie prowadzą i zarządzają przedszkolami, dzięki temu mamy pewność, że program jest dostosowany do faktycznych potrzeb jego odbiorców.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Do końca roku wyjść z wersji beta, poszerzenie grupy przedszkoli korzystających z programu, wdrożenie wszystkich modułów i zakończenie prac nad aplikacja mobilną dla rodziców.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Przedszkole.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.