Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

RAPID RENTALS wypożyczalnia sprzętu online

Opis projektu: Chciałem stworzyć wypożyczalnie sprzętu budowlanego online gdzie zamówienie sprzętu na budowę jest równie proste co zamówienie pizzy na dowóz. Obecnie częściowo projekt udało się zrealizować. Pracujemy nad zwiększeniem udziału klientów korzystających z rezerwacji, płatności i weryfikacji online.

Branża / kategoria: nieruchomości

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Własne doświadczenia z wypożyczaniem sprzętu budowlanego. Skomplikowane procedury, kaucje i strata czasu związana z dojazdem do i z wypożyczalni.

Dla kogo: Obecnie firmy i osoby prywatne. W okolicy powstaje bardzo dużo budynków mieszkalnych. Gdy już powstaną chcemy skupić się w większej mierze na sprzęcie ogrodniczym i drobnych elektronarzędziach, równocześnie poszerzając ofertę ciężkiego sprzętu dla współpracujących firm.

Finansowanie: dotacja z UE, środki własne

Model biznesowy: inne, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcą i pomysłodawcą jest Łukasz Kuś ( ja:)) Pomagają mi bracia Kamil i Darek. Ukończyłem studia inżynierskie na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, przez 12 lat pracowałem w korpo Pratt&Whitney Rzeszów zarówno na produkcji w kontroli i laboratorium przy wytwarzaniu części lotniczych. Od 3 lat jestem blisko związany z branża budowlaną i staram się przenieść częściowo zdobycze Lean Manufacturing do tej branży. Moi bracia są z zawodu budowlańcami, pracują na co dzień na kontraktach w Norwegii. Co 4 tyg. przez okres 2 tyg. przebywają w Polsce w tym czasie pomagają mi w prowadzeniu firmy. Mają szeroką wiedzę zdobytą na budowach również w Anglii. Stale też podsyłają mi jakie są nowinki w branży.

Konkurencja: Konkuruje głównie z dużymi wypożyczalniami Ramirent, JPD i Atut Rental.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Firma prężnie się rozwija. Stale rośnie rozpoznawalność marki w okolicy i zainteresowanie klientów. Głównym celem jest pozyskanie finansowania na dalszy rozwój, głównie na zakupy nowego sprzętu na podstawie feedbacków od klientów.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Rzeszów (podkarpackie)

RAPID RENTALS wypożyczalnia sprzętu i usługi budowlane Łukasz Kuś

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 10 lip 2023 (00:05)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]