Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Sellizer – narzędzie do skutecznego ofertowania

Opis projektu: Sellizer to narzędzie do skutecznego ofertowania. Wysyłając ofertę z atomatycznymi follow-upami zyskasz pewność, że każdy zainteresowany zakupem klient na pewno się z nią zapozna. Powiadomimy Cię za każdym razem, gdy klient otworzy ofertę, co da Ci szansę na kontakt w kluczowym momencie oraz dostarczymy wiedzy, co zainteresowało go w niej najbardziej. Dzięki tym informacjom Twoje oferty będą co najmniej 9x skuteczniejsze.

Branża / kategoria: inne, marketing

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pomysł na narzędzie wynikł z zaobserwowania (i doświadczenia na własnej skórze) potrzeb i problemów, z jakimi zmagają się Działy Sprzedaży. Stworzenie Sellizera było motywowane chęcią pomocy w poprawie efektywności ofert handlowych i całego procesu sprzedaży.

Dla kogo: Sellizer jest dla każdego, kto wysyła oferty handlowe i inne pliki biznesowe oraz chce mierzyć ich efektywność. Z narzędzia korzystają głównie Działy Sprzedaży – niezależnie od branży. Jest ono przydatne zarówno dla Handlowców, jak i Dyrektorów Sprzedaży. Klient Sellizera jest otwarty na nowe rozwiązania technologiczne, istotne są dla niego dla niego zwiększenie sprzedaży i poprawa efektywności i komfortu pracy.

Finansowanie: fundusz Venture Capital, środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Twórcy Sellizera to specjaliści z różnych branż. Posiadają bogate doświadczenie zarówno w zakresie sprzedaży, marketingu, jak i nowych technologii. Każdy z nich posiada co najmniej 10-letnie doświadczenie w branży start-upowej oraz internetowej.

Konkurencja: Sellizer nie ma bezpośredniej konkurencji, najbliższe specyfice narzędzia będą: platformy do przechowywania plików (Docsend, Bit.ai), konfiguratory ofert z popisami (Pandadoc, Better Proposals, Proposify), wtyczki do monitoringu otwarcia maili (np. Mailtrack) i CRMy z funkcją trackingu (Hubspot).

Rynki: globalny

Najbliższe cele: W najbliższym czasie skupimy się na rozwoju produktu, a także wprowadzaniu go na rynki zagraniczne. Pragniemy, aby Sellizer stał się wiodącym narzędziem do usprawniania oraz skracania procesu sprzedaży na Świecie.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Rzeszów (podkarpackie)

Sellizer – narzędzie do skutecznego ofertowania

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.