Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

SignOnTheGo

Opis projektu: Jesteśmy twórcami platformy podpisu elektronicznego SignOnTheGo. Za sprawą ustawy eIDAS podpis w formie elektronicznej niesie ze sobą takie same skutki prawne jak podpis własnoręczny . W SignOnTheGo gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji dzięki technologii blockchain, za sprawą której dokumenty podpisane w aplikacji nie mogą zostać sfałszowane.

W naszej aplikacji poszerzyliśmy także możliwości użytkownika i poza podpisywaniem, w aplikacji można także edytować dokumenty i na bieżąco negocjować ich treść z partnerami.

Branża / kategoria: informatyka, inne

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Pomysł na SignOnTheGo narodził się, kiedy założyciel SignOnTheGo potrzebował skorzystać z usługi e-Podpisu. Okazało się wówczas, że w aplikacjach dostępnych na rynku musi wykupić abonament nawet, aby podpisać pojedynczy plik, wyższe funkcje były dodatkowo płatne, a kontakt z obsługą klienta utrudniony. Wówczas Ray Silvain postanowił, że stworzy własną aplikację podpisu elektronicznego, która będzie nastawiona na potrzeby użytkownika i zrewolucjonizuje istniejący rynek e-Podpisu.

Dla kogo: Aplikacja do podpisu elektronicznego SignOnTheGo powstała z myślą o przedsiębiorcach w każdej skali – niezależnie czy jest to jednoosobowa firma czy korporacja, naszym celem jest dostarczenie przystępnego cenowo narzędzia, dzięki któremu procesy biznesowe będą przebiegać sprawnie, szybko i efektywnie.

Przygotowaliśmy także bardzo korzystne rozwiązanie dla klientów indywidualnych – to plan cenowy PAY-AS-YOU-GO (płać jak używasz), w którym nie ma miesięcznego, ani rocznego abonamentu, a użytkownik płaci tyko za dokument, który zostanie podpisany w aplikacji.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Pomysłodawcą i założycielem SignOnTheGo jest Ray Silvain. Pochodzący z USA przedsiębiorca trafił do Polski za względu na doskonałą opinię naszego kraju jako centrum programistycznego.

Konkurencja: Naszą konkurencję stanowią przede wszystkim inne platformy e-Popisu.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Planujemy wdrożyć nowatorskie rozwiązania w zakresie weryfikacji użytkowników za pomocą rozwiązań biometrycznych. Kolejnymi krokami naszego rozwoju będzie inwestycja w technologię sztucznej inteligencji i smart kontraktów.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

SignOnTheGo

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.