Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Sklejgo.pl

Opis projektu: Platforma, na której można zlecić sklejenie filmu ze wspomnieniami z ważnych dla nas wydarzeń.

Branża / kategoria: commerce, inne, marketing

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Pomysł zrodził się z potrzeby. Zauważyliśmy niszę na rynku gotowych rozwiązań oferujących zmontowany film z nagrań. Kto z nas nie miał tak ,że był na wakacjach, nagrał mnóstwo ujęć z wyjazdu i po powrocie zostało to rzucone w kąt… ale przecież z tego może być świetna pamiątka, dlatego przygotowaliśmy gotowy produkt gdzie klient wysyła nam nagrania a my montujemy z niego świetny film!

To samo tyczy się firm, gdzie oferujemy pakiet reklamowy, w 5dni możemy dosłownie z niczego stworzyć film reklamowy dla każdej firmy.

Dla kogo: Ofertę kierujemy do wszystkich którzy chcą uwiecznić swoje wspomnienia! Jak i do firm którym zależy na profesjonalnym filmie reklamowym.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcami projektu jest zespół Pomelo Media który specjalizuje się w produkcjach filmowych, stąd nasze bogate doświadczenie. W naszym zespole są osoby z ponad 5 letnim doświadczeniem w produkcji filmowej!

Konkurencja: Konkurencją są wszystkie aplikacje oferujące montaż nagrań. Jeśli komuś zależy na jakości i nie ma czasu na robienie tego w aplikacjach to u nas znajdzie gotowe rozwiązanie.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Naszym celem jest zbudowanie produktu który zadowoli każdego wymagającego klienta.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

sklejgo

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.