Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Steel Alive – system do produkcji mebli industrialnych.

Opis projektu: Projekt jest na początkowym etapie właściwej komercjalizacji. Przez 2 lata działalności udało się w pełni opanować produkcję naszego systemu, opracować i przygotować do sprzedaży.

Branża / kategoria: inne, przemysł

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Meble industrialne są pięknym meblami, jednak bardzo drogimi w wykonaniu z względu na brak standaryzacji. Naszym pomysłem było dostarczenie systemu który umożliwi ich łatwą i tanią produkcję przez firmy stolarskie.

Dla kogo: System SFS jest adresowany do zakładów stolarskich i producentów mebli.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Mam 37 lat. Z wykształcenia jestem „kadrowcem” po kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Jednak przez wiele lat pracowałem jako freelancer, webdevoloper – programista. Od 3 lat związany z produkcją mebli i ślusarstwem. Jestem umysłem mocno technicznym. Ślusarstwo, elektronika, projektowanie maszyn, maszynoznawstwo to moje hobby, które rozwijam nieprzerwanie od ponad 17 lat. Posiadam kwalifikacje jako spawacz MAG oraz TIG, kursy obrabiarek CNC oraz dyplom zawodowy rusznikarza, czyli specjalisty od naprawy i wytwarzania broni palnej. Moją główną zaletą, jako specjalisty, jest ogromna wiedza i wyobraźnia techniczna, podparta praktyczną umiejętnością wytwarzania elementów na obrabiarkach. Z cech charakteru – zaradność, przenikliwość, dążenie do celu i wiara w sukces.

Konkurencja: Na świecie nie istnieje podobne rozwiązanie . Konkurencja to firmy które podpatrzą produkt i będą go próbować wprowadzić na rynek.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Rozwój sprzedaży na rynku EU poprzez sieć partnerów. Opracowanie systemu umożliwiającego dostawę systemu szytego na miarę.
Budowanie świadomości marki.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Łomianki (mazowieckie)

Steel Alive. Konstrukcje Meblowe. System do produkcji mebli industrialnych.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 10 lip 2023 (00:19)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]