Strefasaun.pl

Opis projektu: Strefasaun.pl to zbiór obiektów z saunami z całej Polski: hotele, aquaparki, domki letniskowe oraz typowe saunaria. Profil każdego obiektu zawiera najważniejsze informacje o jego atrakcjach, przekazane w czytelny i ujednolicony sposób. Choć portal powstał niedawno, to prężnie się rozwija. Pozyskaliśmy już kilkudziesięciu partnerów: hotele, saunaria, aquaparki.

Branża / kategoria: inne, life style, turystyka

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pomysł narodził się kiedy szukaliśmy nowej sauny, gdy sauna do której chodziliśmy regularnie była zamknięta. Sprawdzanie wielu strony internetowych w poszukiwaniu obiektu, który spełniałby nasze oczekiwania trwało zbyt długo.

Dla kogo: Projekt kierujemy do wszystkich miłośników saunowania, ale przede wszystkim do tych, którzy chcieliby poznać nowe, ciekawe miejsca lub zobaczyć i doznać nowego rytuału saunowego.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, reklama

Pomysłodawcy projektu: Pomysłodawcą i twórcą portalu jest programista i zapalony saunowicz. W sprawach marketingowych oraz w kontaktach z klientami wspiera go kierownik hotelu.

Konkurencja: Brak bezpośrednich konkurentów

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Do końca 2018 roku planujemy pozyskać dwustu oficjalnych partnerów. Niedługo wdrożymy dodatkowe funkcjonalności takie jak ocena i ranking saunariów, wydarzenia oraz blog zachęcający do poprawnego saunowania.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Strefasaun.pl

Dodaj start-up