Supermarket-online.pl

Opis projektu: Supermarket-online.pl to pierwsza w Polsce porównywarka sklepów spożywczych online. Nasz serwis prezentuje aktualne rankingi i informacje dotyczę zakupów żywności przez internet. Zestawiamy wszystkie najważniejsze dane dotyczące cen, form płatności, dostawy czy jakości dostarczanych produktów.

Branża / kategoria: commerce, marketing

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Potrzeba matką wynalazków. W polskim Internecie brakowało serwisu, który przedstawiłby aktualny ranking i wszystkie niezbędne informacje największych esklepów z artykułami spożywczymi.

Dla kogo: Osoby zainteresowane zakupami spożywczymi przez internet. Klienci internetowych sklepów spożywczych poszukujący informacji odnośnie kosztów, zakresu dostawy i innych danych, niezbędnych na potrzebę zamówienia.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: reklama

Pomysłodawcy projektu: Zespół młodych ludzi z doświadczeniem w branży ecommerce

Konkurencja: Jesteśmy pierwszym i jedynym w Polsce rankingiem supermarketów spożywczych online. Ocenie brakuje na rynku niezależnej porównywarki, która zestawiałaby ofertę największych sklepów internetowych z możliwością zamówienia żywności pod drzwi – na ten moment konkurencji nie mamy 🙂

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Na bieżąco pracujemy na aktualizacją danych i innych dostępnych informacji z poziomu naszego serwisu. Cel to zwiększenie widoczności i dostępności dla potencjalnych obiorców

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Supermarket-online.pl – Ranking sklepów spożywczych online

Dodaj start-up