Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Świeżutko

Opis projektu: Świeżutko to wyszukiwarka sklepów spożywczych oferujących dostawę na danym obszarze. Obecnie zrobiliśmy stronę internetową, ulepszamy ją graficznie, nawiązujemy współpracę ze sklepami, podłączami się do kampanii sieci afiliacyjnych, promujemy projekt (fanpage na Fb itp.).

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Myślimy, że zakupy spożywcze niedługo szybko zmienią swoją formę i przeniosą się do sieci, w porównaniu do innych rynków są w tyle. Chcemy by nasza usługa pomogła ludziom przestawić się z tradycyjnego robienia zakupów na nowoczesne e-zakupy.

Dla kogo: Praktycznie do każdego kto robi zakupy. Kierujemy go do osób nie bojących się technologii i nowych rozwiązań. Głównym celem są osoby stale zaopatrujące gospodarstwa domowe.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne, reklama

Pomysłodawcy projektu: Maurycy Borkowski i Wiktor Kuchta, studenci na Wydziale Matematyki i Informatyki UWr z doświadczeniem w web developmencie i sukcesami w dziedzinach ścisłych (olimpiady przedmiotowe).

Konkurencja: Szopi.pl – oferują własną dostawę, działają tylko w 3 miastach, mają mniej sklepów w ofercie
topspozywcze.pl – strona nie posiada usługi wyszukania sklepów w okolicy

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Nawiązanie współpracy z wszystkimi większymi sklepami w Polsce.

1000 zrobionych zakupów za pośrednictwem Świeżutko

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Świeżutko

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.