Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Szkoła Programowania Akademia 108

Opis projektu: Jesteśmy szkołą prowadzącą bootcampowe kursy programowania. Polegają one na możliwie najszybszym przygotowaniu do pracy na stanowisku programisty. Założeniem jest wystarczająca ilość teorii oraz maksimum praktyki -takie podejście daje najlepsze rezultaty.
Kursy skierowane są zarówno do osób całkowicie początkujących, jak i tych, którzy posiadają już pewne umiejętności. O skuteczności nauki w naszej szkole świadczą sukcesy studentów, którzy często znajdują pracę jeszcze przed zakończeniem kursu lub na krótko po nim.

Branża / kategoria: edukacja, informatyka

Rok powstania: 2015

Skąd pomysł: Jesteśmy programistami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a oprócz tego pasjonuje nas również przekazywanie wiedzy i pokazywanie, że kodowanie jest łatwiejsze niż powszechnie się uważa. Postanowiliśmy połączyć te pasje i założyć szkołę programowania.

Dla kogo: Udział w naszych kursach biorą osoby chcące zdobyć umiejętności potrzebne na stanowisku programisty. Bootcamp to lepsza alternatywa dla kilkuletniej nauki na studiach uniwersyteckich. Mogą wziąć w nich udział osoby poszukujące zajęcia dla siebie, a także chcące się przebranżowić.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Krystian Dziopa – programuje od czasów, gdy nie było jeszcze komórek. Lubi zarówno Front End jak i Back End. Pasjonat nowych technologii i Yerba Mate. Zrealizował i zarządzał dużą ilością projektów webowych dla klientów polskich i zagranicznych. Uważa, że programowanie to kolejny język obcy, który trzeba umieć.

Łukasz Badocha – Front End Developer i project manager. Odpowiadał za realizację wielu projektów webowych dla klientów w Polski i zagranicy. Występował jako prelegent na spotkaniach branżowych, gdzie opowiadał o programowaniu i możliwościach rozwoju w branży IT. Uważa, że każdy może zostać programistą.

Konkurencja: Inne szkoły, które mają w ofercie bootcampy programistyczne

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Zwiększenie rozpoznawalności naszej szkoły w Polsce oraz realizacja kolejnych edycji kursów programowania zarówno w trybie weekendowym, jak i stacjonarnym.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Kraków, Warszawa (małopolskie)

Szkoła Programowania Akademia 108

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.