Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

szukam-inwestora.com.pl

Opis projektu: Szukam-inwestora.com.pl jako niezależny serwis pośrednictwa finansowego z jednej strony zapewnia szereg możliwości uzyskania zewnętrznego finansowania dla firm, które w danym momencie nie są zdolne do uzyskania finansowania bankowego lub gdy finansowanie bankowe nie jest dla danej firmy odpowiednim rozwiązaniem. Z drugiej strony serwis przedstawia aktualne możliwości zainwestowania kapitału dla osób posiadających nadwyżki finansowe. Podmiotami finansującymi w poniższej ofercie są inwestorzy prywatni, fundusze inwestycyjne, firmy pożyczkowe, firmy faktoringowe i inne. Natomiast oferty inwestycyjne pochodzą od przedsiębiorców z całej Polski.

Branża / kategoria: commerce

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Podczas pracy na etacie w biurze pośrednictwa kredytowego i dostrzeżeniu jak wiele firm nie jest w stanie uzyskać finansowania bankowego z powodu wielu obostrzeń, jakie stosują banki.

Dla kogo: 1) Mikroprzedsiębiorstwa z różnych względów szukające finansowania zewnętrznego innego niż finansowanie bankowe.
2) Inwestorzy szukający alternatywnych do rynków finansowych możliwości inwestycji.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Karol Piechocki – analiza finansowa, rynki kapitałowe, wycena przedsiębiorstw.

Konkurencja: Najbliższą konkurencją jest www.capitalaccess.pl.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Organiczny rozwój.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

szukam-inwestora.com.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.