Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

TwójSekretariat.pl

Twojsekretariat.pl jest ofertą, dzięki której każda, nawet najmniejsza firma może pozwolić sobie na własną profesjonalną asystentkę! Nasza sekretarka zajmie się obsługiwaniem połączeń telefonicznych, korespondencji, ustalaniem terminarza, czy kontaktem z klientami. Odbierze każdy telefon, odpowie na każdy e-mail, dzięki czemu nie stracisz klientów, którzy nie mogą się do Ciebie dodzwonić, czy czekają zbyt długo na odpowiedź.

Przy zgłoszeniu wymieni nazwę Twojej firmy, przedstawi ofertę, przyjmie zamówienie, umówi spotkanie, czy przekieruje zainteresowanych klientów prosto do Ciebie. Wyszuka potencjalnych klientów, przedstawi najkorzystniejsze oferty, sprawdzi ceny konkurencji, zorganizuje podróż, bądź załatwi jakąkolwiek inną sprawę, a wszystko według Twoich wskazówek!

Twoja firma otrzyma indywidualny publiczny stacjonarny numer telefonu i faksu, z dowolnie wybranej przez Ciebie strefy numeracyjnej. Istnieje również możliwość przeniesienia Twojego obecnego numeru do twojsekretariat.pl. Pracę swojej asystentki możesz kontrolować na bieżąco dzięki systemowi szczegółowych raportów on-line w panelu użytkownika. Będziesz mieć również wgląd do korespondencji zarówno przychodzącej, jak i wychodzącej. Możesz też dawać sekretarce wskazówki, bądź zlecać zadania o dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi.

Dzięki nam nie musisz już zatrudniać pracowników do obsługi telefonów, e-maili i poczty. Nie musisz wynajmować lokalu, urządzać biura, kupować sprzętu i szukać pracowników. Nie martwisz się o zastępstwo, nie płacisz ZUS, a wszystkie koszta zamykają się w niskim abonamencie. Zlecenie zadań naszej asystentce to zysk i oszczędność czasu!

W twojsekretariat.pl płacisz tylko za czas realnej pracy Twojej asystentki. W ramach pakietu standard praca sekretarki kosztuje Cię mniej, niż 60gr/min, a Twoja firma pracuje nawet wtedy, kiedy Ty masz wolne!

Twójsekretariat.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.