Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Umpelo.com – obsługa rezerwacji i zarządzanie ofertą noclegową

Opis projektu: Umpelo to system do obsługi rezerwacji i zarządzania ofertą noclegową przeznaczony dla firm zajmujących się wynajmem krótkoterminowym apartamentów, domów lub pokoi. Głównym założeniem systemu jest usprawnienie działalności firmy w zakresie obsługi oferty noclegowej w obszarach związanych z ewidencją i rozliczaniem rezerwacji, raportowaniem oraz kalendarzem tzw. grafikiem. System działa jako aplikacja internetowa dostępna o dowolnej porze z dowolnego miejsca na świecie. Po utworzeniu konta w systemie jest automatycznie uruchamiany 14-dniowy okres testowy, w czasie którego można zapoznać się z systemem. W okresie testowym program jest w pełni funkcjonalny.

Branża / kategoria: commerce, informatyka, turystyka

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pomysł pojawił się jako odpowiedź na usprawnienie pracy firm, które zajmują się wynajmem krótkoterminowym apartamentów, domów bądź pokoi, a swoje kalendarze i rozliczenia prowadzą w formie papierowej. System Umpelo ma wspomagać pracę tych firm w takich obszarach jak zakładanie rezerwacji, obsługa gości, rozliczenia czy raportowanie. Chcemy zachęcać firmy do tego typu rozwiązań i wynikających korzyści ze stosowania nowoczesnych technologi w prowadzeniu swoich biznesów.

Dla kogo: Oferta skierowana jest głównie do osób/firm, które zajmują się wynajmem krótkoterminowym apartamentów, domów i pokoi, a którzy prowadzą ewidencję swoich rezerwacji w formie papierowej bądź nie są zadowoleni z narzędzi, które obecnie wykorzystują.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest programista z ponad 10 letnim doświadczeniem, który na co dzień zajmuje się obsługą stron i systemów rezerwacyjnych związanych z branżą turystyki krótkoterminowej.

Konkurencja: Trudno wskazać konkretnego konkurenta, większość narzędzi tego typu kierowana jest głównie do hotelarzy, a my chcemy przynajmniej na chwile obecną, skupić się na gospodarzach i pośrednikach, którzy mają zupełnie inny profil działalności niż hotel, a więc inne wymagania i potrzeby, dlatego widzimy w tym segmencie duży potencjał, który chcemy wspólnie rozwijać.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: W chwili obecnej pracujemy nad promocją naszego produktu i jego rozpowszechnieniem. Chcemy docierać do nowych klientów i w dalszym ciągu rozwijać produkt, tak żeby stawał się coraz bardziej funkcjonalny. Chcemy cały czas tworzyć narzędzie, które będzie faktycznie usprawniało codzienną pracę osób/firm zajmujących się wynajmem krótkoterminowym i budować długotrwałe biznesowe relacje partnerskie.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Bielsko-Biała (śląskie)

umpelo.com – obsługa rezerwacji i zarządzanie ofertą noclegową

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.