Ranking kont firmowych

Usterka.pl – wybierz termin fachowca on-line

Opis projektu: usterka.pl to platforma służąca do błyskawicznego zamawiania usług fachowców w dużych miastach Polski. Oferta cechuje się takimi wyróżnikami jak jasny cennik, rezerwacja wizyt przez stronę, możliwość płatności kartą (a dla stałych klientów – co docenią właściciele wynajmowanych mieszkań – również przelewem). Po zakończeniu wizyty wygodna faktura elektroniczna na adres e-mail lub telefon, a także gwarancja na wykonaną pracę. W odróżnieniu od popularnych „słupów ogłoszeniowych”, serwis oferuje wybór konkretnego terminu i godziny usługi, co sprawia, że wizytę można umówić często nawet na za godzinę czy dwie. Nie wysyłamy kontaktu do zewnętrznych wykonawców, a własnych pracowników w ustalonym czasie. Na miejsce przyjeżdża fachowiec wyspecjalizowany w danej dziedzinie, wyposażony w potrzebny sprzęt oraz części. Wszystkich pracowników cechuje wysoka kultura osobista, punktualność i odzież z logiem usterka.pl.

Wspieramy takie specjalizacje jak elektryk, hydraulik, naprawa pralek, zmywarek i piekarników, a także dziesiątki usług złotej rączki. Zwykle najbliższy wolny termin jest na ten sam dzień, a większość wizyt kończy się w ciągu pierwszych 60 minut. Średni koszt usługi to 139 zł, co plasuje nas na poziomie „sąsiedzkich” cen, przystępnych dla każdego lokalu mieszkalnego i komercyjnego.

Posiadamy dobrze rozwiniętą sieć rekrutacyjną, która umożliwia szybkie powiększanie załogi w każdym z obsługiwanych miast. Oferujemy nie tylko rezerwację on-line, ale również profesjonalne wsparcie telefoniczne. Stosujemy ideę, według której zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dlatego notujemy świetne opinie i oceny, które niezmiennie utrzymują się na maksymalnym poziomie mimo dziesiątek tysięcy realizacji. Aby to było możliwe, śledzimy każdą realizację z osobna.

Na tę chwilę obsługujemy 10 dużych miast, między innymi Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk czy Łódź.

Branża / kategoria: commerce

Rok powstania: 2015

Skąd pomysł: Rok powstania marki „usterka.pl” to 2015. Pomysł zrodził się z analizy usług na które stale rośnie zapotrzebowanie, lecz jakość usług dostępnych dla przeciętnego klienta jest stosunkowo niska i wymaga poprawy. Wystartowaliśmy jako firma elektryczna i hydrauliczna. Zatrudniliśmy swoich pracowników i narzuciliśmy własne standardy jakości. Od początku chcieliśmy być postrzegani jako nowoczesny wykonawca sprzeczny ze stereotypami: punktualny, kulturalny i nie uciekający od problemu. Z dostępnymi terminami, odbierający telefony od klientów i z jasnym cennikiem. Od tego czasu zrealizowaliśmy ponad 40 000 zleceń klientów.

Dla kogo: Klienci docelowi to osoby fizyczne w lokalach mieszkalnych oraz klienci biznesowi, tacy jak: zarządcy najmu, spółdzielnie i wspólnoty, lokale biurowe i całe budynki komercyjne. Gastronomia i punkty usługowe, a także funkcjonujące już sieci serwisowe i assistance, które wspieramy w działaniu.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcą i pomysłodawcą platformy jest Mateusz Idziński, obecnie występujący jako CEO. Doświadczenie: ponad 10 lat jako CEO software house’u, specjalizującego się między innymi w tworzeniu narzędzi i platform dla rynku domen internetowych, prywatnie również domainer. Ostatnie 5 lat: rozwój usterki z lokalnej firmy technicznej do ogólnopolskiej sieci fachowców z jedyną w Polsce rezerwacją terminów on-line.

Konkurencja: Fixly.pl, Naprawek.pl

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: W najbliższym czasie zaczniemy się angażować w miasta poniżej 200 tysięcy mieszkańców, co pozwoli nam pokryć znaczną część kraju. Śmiało rozglądamy się za nowymi rynkami, na których moglibyśmy powielić sprawdzony model biznesowy. Jednocześnie rozwijamy swoje zaplecze technologiczne o innowacyjne usługi i narzędzia dedykowane dużym klientom biznesowym. Rośniemy nawet o kilkaset procent rocznie i chcemy utrzymać dużą dynamikę wzrostów przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Zespół: 20-50 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

usterka.pl – wybierz termin fachowca on-line

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.