Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

VRNET.IO – wirtualna prezentacja nieruchomości

Opis projektu: Tworzymy rozwiązania wirtualnej prezentacji nieruchomosci z rynku pierwotnego, wyróżniające inwestycje i ulepszające sprzedaż dla deweloperów. Tworzymy prawdziwe 3D spacery w mieszkaniach i na zewnątrz inwestycji, dzięki czemu każdy będzie zobaczyć mieszkanie, ocenić przestrzeń, możliwość aranżacji i zagospodarowania i ocenić prawdziwy widok z każdego okna jeszcze na wcześniejszych etapach realizacji nowej inwestycji.

Branża / kategoria: marketing, nieruchomości

Rok powstania: 2015

Skąd pomysł: Prezentacja nieruchomości z rynku pierwotnego nigdy nie była łatwa. W szczególności na wcześniejszych etapach realizacji inwestycji, gdy jeszcze nie ma możliwości wejścia na teren budowy i ocenienia przyszłego mieszkania na żywo.

Klient, który rozważa zakup mieszkania od dewelopera powinien dostać maksymalną ilość informacji na jego temat, a nie tylko plan 2D z metrażem.

Niektórzy deweloperzy tworzą makiety w biurach sprzedaży, aby pokazać osiedle, inni prezentują wizualizacje, filmiki i nawet panoramy 360, natomiast cały czas tutaj mówimy o płaskich obrazach i dla osoby kupującej mieszkanie pozostaje zagadką jak faktycznie ono będzie wyglądało w środku i jaka jest przestrzeń, nie mówiąc o widoku za oknem.

Teraz prezentacja mieszkania, a nawet całej inwestycji może być o wiele łatwiejsza. Deweloper będzie w stanie pokazać wszystkie zalety inwestycji i każde mieszkanie na stronie WWW, a klient będzie w stanie zobaczyć osiedle wraz z okolicą, każde mieszkanie, ocenić każdy układ, a nawet prawdziwy widok za oknem i wrócić do działu sprzedaży zdecydowanym do zakupu.

Plany 2D, wizualizacje, zdjęcia, nawet panoramy 360 nie dają możliwości ocenić przestrzeń, ponieważ prezentują obraz płaski. Prawdziwy model 3D daje możliwość poczuć się w środku, ocenić przestrzeń i swobodnie poruszać się we wnętrzu, choć i wirtualnym. Żadna inna technologia nie daje możliwości swobodnie i płynnie spacerować, dlatego stworzyliśmy nasz produkt.

Dla kogo: VRNET.IO – jest to nasza własna technologia, która jest stworzona dedykowanie dla prezentacji nieruchomości. Głównymi naszymi klientami są to Deweloperzy.

Finansowanie: anioł biznesu, inne, środki własne

Model biznesowy: abonament, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Artem Batogovsky is the CEO at VRNET

Konkurencja: 3D Estate, Odyssey Crew. Natomiast nie do końca są to konkurenci. Nasz program jest inny i na końcu dajemy klientowi inny produkt.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Zmienić sposób prezentacji nieruchomosci przez deweloperów. Aby każda osoba, zainteresowana mieszkaniem mogła „wejść” do inwestycji i mieszkania jeszcze na wcześniejszych etapach realizacji inwestycji deweloperskiej.

Zespół: 20-50 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

VRNET.IO – NOWA FORMA WIRTUALNYCH SPACERÓW DLA PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.