Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Webistat.pl

Opis projektu: Webistat.pl to serwis, który umożliwia przeglądanie domen pod kątem: ilości wizyt, odsłon, współczynnika odrzuceń, źródeł wizyt oraz czasu ich trwania. Dzięki przeskanowaniu ponad 5 milionów polskich stron internetowych, powstał katalog stron nowej generacji z generowanymi statystykami oraz rankingami pogrupowanymi w kategorie. Webistat.pl ułatwia obserwacje tendencji spadkowych lub też wzrostowych poszczególnych serwisów internetowych. Dzięki takim informacją każdy użytkownik może w prosty sposób np. znaleźć wydawcę dla swoich kampanii reklamowych.

Branża / kategoria: commerce, informatyka, inne, marketing, płatności

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pomysł zrodziła się rok temu, gdy szukaliśmy informacji niezbędnych do przeprowadzenia kampanii reklamowej.

Dla kogo: Nasz serwis kierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców, którzy szukają wydawców swoich kampanii reklamowych.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: freemium

Pomysłodawcy projektu: Za realizacją projektu stoi zespół, który wywodzi się z branży IT.

Konkurencja: W chwili obecnej nie mamy konkurencji na rynku polskim, który oferowałby podobny system do naszego serwisu.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Dotarcie do jak największej liczby użytkowników, którzy mogliby skorzystać z naszego serwisu. Rozbudowa naszej bazy oraz wdrożenie nowych funkcjonalności.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Webistat.pl – nowoczesny katalog stron z systemem statystyk

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.