Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Wirtualny Kalendarz

Opis projektu: Wirtualny Kalendarz został stworzony dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych, jako aplikacja wspomagająca rejestrację i przetwarzanie wszelkich danych związanych z prowadzeniem tego typu działalności. Staraliśmy się jednak aby koncepcja tradycyjnego papierowego kalendarza w miarę możliwości technicznych została odwzorowana w maksymalny możliwy sposób na ekranach komputerów, smartphonów i tabletów naszych klientów. Dzięki temu Wirtualny kalendarz jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi, dlatego nasi użytkownicy mają go zawsze przy sobie. Czy to na tablecie czy telefonie komórkowym.

Branża / kategoria: commerce, informatyka, medycyna, moda

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Główna motywacja powstania Wirtualnego Kalendarza polegała na usprawnieniu organizacji pracy w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, poprzez porzucenie papierowych kalendarzy na rzecz współczesnej technologii wspierającej już praktycznie każdy aspekt naszego życia. Wirtualny Kalendarz wspomaga procesy związane z zarządzaniem grafikami pracowników i wpomaga relacje z klientami salonów poprzez np. automatyczne przypomnienia SMS o umówionych wizytach.

Dla kogo: Właściciele salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: W chwili obecnej projekt realizowany jest przez małą grupę zaangażowanych osób. Głównym realizatorem projektu jest inżynier programista z 10 letnim doświadczeniem w branży. Jednak nie moglibyśmy także zapomnieć o wielu naszych konsultantach bezpośrednio z branży kosmetycznej i fryzjerskiej, z którymi na bieżąco dyskutujemy wdrażane rozwiązania.

Konkurencja: Istnieje kilka podobnych i konkurencyjnych systemów działających już na terenie Polski, jednak wciąż dostrzegamy możliwość naszego udziału na rynku w tej konkretnej branży.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: W chwili obecnej pracujemy nad marketingiem i rozpowszechnieniem Wirtualnego Kalendarza. Kolejnym krokiem po rozpowszechnieniu go wszystkimi powszechnymi i darmowymi kanałami będzie rozpoczęcie programu lojalnościowego, dzięki któremy w dalszych etapach rozwoju aplikacji będziemy mogli zachęcić podmioty związane z tym obszarem biznesowym do dalszej współpracy.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Chorzów (śląskie)

Wirtualny Kalendarz

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.