Moje-zakupy.pl sklep ze zdrową żywnością

Opis projektu: Stworzyliśmy sklep internetowy, w którym oferujemy produkty z działu zdrowa żywność, produkty ekologiczne, bez glutenu, kosmetyki naturalne, suplementy, artykuły gospodarstwa domowego, produkty dla dzieci oraz dla zwierząt. Wszystkie oferowane produkty są dostępne również w sklepie stacjonarnym znajdującym się w Imielinie przy ulicy Nowozachęty 10. Jesteśmy na etapie poszerzania swojej działalności i poszukiwania nowych klientów.

Branża / kategoria: gastronomia, inne, life style

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z chęci promowania i sprzedaży zdrowej żywności na szerszą skalę. Pragniemy tego, aby każdy mógł zamówić potrzebne produkty, bez wychodzenia z domu.

Dla kogo: Klientem docelowym jest każda osoba pełnoletnia, która nie ma czasu ani ochoty na zakupy stacjonarne.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Głównym twórcą projektu jest syn obecnego właściciela sklepu stacjonarnego, który studiuje na kierunku: zarządzanie zasobami ludzkimi.

Konkurencja: Na rynku jest wiele podobnych sklepów internetowych takich jak: AleEko, PyszneEko, StraganZdrowia, MarketBio, bdsklep

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Chcemy zwiększyć liczbę zamówień w naszym sklepie poprzez nieustanną promocję w sieci oraz poprzez profesjonalną obsługę utrzymać jak najwięcej stałych klientów.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Imielin (śląskie)

Moje-Zakupy – Ekologiczny sklep internetowy ze zdrową żywnością

Dodaj start-up