Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

ZnajdeBusa.pl – portal umożliwiający wynajem autobusów

Opis projektu: Właśnie startuje nowy portal ze zleceniami na wynajem busów i autokarów. ZnajdeBusa.pl to miejsce łączące przewoźników z osobami podróżującymi. Pozwala szybko zaplanować i zamówić przewóz osób z praktycznie dowolnego miejsca w Polsce. Użytkownicy serwisu zamieszczają zlecenia, w których opisie informują o miejscu rozpoczęcia i zakończenia podróży, terminie wyjazdu i powrotu, a także liczbie pasażerów. Następnie przyjmują oferty cenowe od firm transportowych, które świadczą usługi grupowych przewozów. Każdy przewoźnik może stworzyć atrakcyjną wizytówkę, w której opisze własną ofertę na wynajem autokarów. Portal umożliwia ogłaszanie wolnych przebiegów, aby ograniczyć niepotrzebne koszty z nimi związane.

Na stronie ZnajdeBusa.pl można zlecać firmom transportowym przewozy autokarowe organizowane w takich celach jak m.in. transfery lotniskowe, wycieczki szkolne, wesela, wieczory kawalerskie, służbowe i integracyjne wyjazdy firmowe czy podróże turystyczne oraz zarobkowe za granicę. Zlecenia na wynajem autobusów mogą składać zarówno szkoły, przedszkola, biura podróży, pracodawcy, jak i osoby prywatne. Portal umożliwia wynajem busa z kierowcą, który jest osobą odpowiednio przeszkoloną, wykwalifikowaną oraz posiadającą doświadczenie w zakresie przewozu osób.

Branża / kategoria: commerce, turystyka

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Jestem właścicielem Biura Podróży, które ukierunkowane jest na wycieczki szkolne z każdego miasta w Polsce. Bardzo dużo czasu zajmowało mi znalezienie firmy transportowej, ponieważ większość takich firm nie ma strony internetowej, dlatego wpadliśmy na taki pomysł, żeby to firmy przewozowe szukały zleceń i walczyły o nowego klienta.

Dla kogo: Firmy przewozowe osób.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Kacper Sapis

UX / UI Designer, fotograf, podróżnik i sportowiec. Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Właściciel Biura Podróży ukierunkowegom na wycieczki szkolne.

Damian Bartnik, Head of Design

Właściciel firmy graficznej, UX / UI Designer / Service Designer. Doświadczenie zdobywał w wielu firmach i przy projektach w zakresie kompleksowego projektowania oraz prototypowania stron.

Konkurencja: https://www.oferteo.pl/busy-do-wynajecia

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Pierwszym celem jest pozyskanie 1000 klientów w pierwszym roku, następnie rozwijanie portalu o dodatkowe funkcje.

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: Polska (mazowieckie)

ZnajdeBusa.pl – największy w polsce portal umożliwiający wynajem autobusów, busów

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.