Ranking kont firmowych

Jak biznes z konopi [Podcast]

Do czego stosuje się konopie? Jaką rolę w rozwoju rynku w USA odgrywają Polacy? Kto i ile zarabia na tej roślinie? I czy rynek wart miliardy to bańka czy dopiero początek?

Fot. YAY Foto

Konopie towarzyszą ludzkości od tysięcy lat. Od kilku przeżywają prawdziwy boom. Najwięksi światowi producenci są na giełdzie wyceniani na wyższą kwotę niż np. PZU. W najnowszym odcinku Pulsu Biznesu do słuchania rozmawiamy o tym, skąd ten nagły fenomen. Witold Czeszak z Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich opowiada o zastosowaniu i uprawach konopi. Tomasz Witkowski, szef Spectrum Therapeuticals, opisuje rodzący się w Polsce rynek marihuany medycznej. Marcel Zatoński z Pulsu Biznesu opowiada o pieniądzach z konopi, naprawę wielkich.

Wszystkie odcinku „Pulsu Biznesu do słuchania” znajdziecie na stronie pb.pl/dosluchania oraz w Waszych aplikacjach podcastowych, takich jak SoundCloud, Spotify czy Lecton.

Posłuchaj także inne podcasty na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.