Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Fidget Spinnery podbijają świat. Oto 11 pomysłów, jak zarobić na fenomenie zabawki

Moda na Fidget Spinnery nie gaśnie mimo, że można je już spotkać na każdym kroku. Popularność gadżetu zręcznościowego wymyślonego lata temu przez Catherine Hettinger powoduje, że na rynku pojawiają się nowe pomysły, jak zarobić na tym fenomenie. Oto lista 11 takich idei.

Sphidget

Źródło: Kickstarter

Spidget ten pozwala na dowolne jego konstruowanie. Dzięki temu można go dostosowywać do własnych potrzeb.

Mokuru

Zabawka praktycznie w ogóle nie przypomina tradycyjnego Fidget Spinnera. Zbudowana jest z drewna. Polega na rolowaniu jej.

Infinity Cube

Źródło: Kickstarter

Zabawka wykonana z aluminium. Składa się z kilku połączonych ze sobą sześciennych kostek. Pozwalają one na dowolne kształtowanie powierzchni.

Air Scribe

Wyglądem przypominają tradycyjne Spinnery. Jednak w tym przypadku nie są pozbawione elektryczności. Służy ona tylko do przedstawiania napisów, które można odczytać przy odpowiedniej prędkości obrotu.

Momentum 360

W skrócie można opisać go jako dwa w jednym. W tym gadżecie zostały umieszczone dwa koła, które pozwalają na zwiększenie funkcjonalności zabawki.

Marvel Fidget Spinner

Coś dla fanów serii Marvela. Fidget w kształcie pancerza Iron Mana czy też zbroi Kapitana Ameryki. Być może też ma nietypowe moce.

T-Perfect Life Fidget Toys

Źródło: Amazon

Fidget, który nie tylko może służyć do zabawy, ale również jako otwieracz do butelek.

BlueSpin

Źródło: Indiegogo

Fidget Spinner połączony jest z aplikacją mobilną. Dzięki temu można sprawdzać na bieżąco parametry takie jak: prędkość, ilość obrotów itp. Lecz to nie wszystko. Dzięki stałemu dostępowi do Internetu, można rywalizować z innymi użytkownikami

Endless Puzzle

Dowolna możliwość kształtowania figur, pomaga w od stresowaniu się . Dzięki temu można tworzyć cały czas nowe rzeźby.

Glamspin

W tym przypadku, Fidget Spinner został potraktowany nie tylko jako zabawka, ale również pojemnik. W jego końca została umieszczona pomadka o 3 różnych smakach.

Google Spinner

Ostatni na naszej liście Fidget Spinerów ma charakter wirtualny. Znaleźć go można w wyszukiwarce Google. Wystarczy wpisać w niej słowo „Spinner”. Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszeski
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
spinnermod 13 paź 2017 (09:32)

niestety ale mylicie się już na początku...ta moda już dawno zaczyna przygasać tak szybko jak przybyła...to był krótkotrwały zachwyt ale okazało się że szału nie ma...Ci co mieli zarobić już zarobili swoje i próbują sprzedać to co im zalega w szafach...spóźniliście się o jakieś 3 miesiące