Magda Gessler otworzyła własny sklep internetowy

Znana restauratorka Magda Gessler przenosi swój biznes do internetu. To tam znaleźć będzie można wiele jej specjałów. Wśród nich pojawią się przetwory, mięsa czy też pieczywo.

Magda Gessler

Fot. FORUM/ Jacek Zych

Nie tak dawno Magda Gessler apelowała o pomoc do rządu dla restauratorów. Teraz sama zdecydowała się na postawienie kolejnego kroku w swoim biznesie. Restauratorka otworzyła sklep internetowy Schronisko Smaków Magdy Gessler. Dostępne są w nim między innymi przetwory, naturalnie wędzone mięsa, miody czy świeże pieczywo, wypiekane w piecu w Bukowinie Tatrzańskiej.

– Produktem numer jeden w naszym sklepie internetowym jest szynka – długo wędzona i peklowana.  Wędzenie odbywa się na prawdziwym drzewie olchowym lub owocowych i trwa od 12 do 24 godzin. Dzięki temu szynka pachnie ogniskiem. Cudowna jest również kiełbasa krakowska – bardzo dobrze doprawiona z odrobiną pieprzu. Jest też boczek, który ubóstwiam. Wszystkie produkty są chude, mają w sobie niewielką ilość tłuszczu. Chleb pieczemy sami w piecu w Bukowinie Tatrzańskiej – mówi restauratorka.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*