Kuba Wojewódzki z nowym biznesem

Kuba Wojewódzki nie tak dawno spróbował swoich sił w biznesie, otwierając własną restaurację. Teraz rusza z nową firmą, gdzie współpracować będzie m.in. z Magdą Gessler i Anną Muchą.

Fot. FORUM/ Lukasz Dejnarowicz

Celebryta od 2002 roku prowadzi swój autorski talk-show „Kuba Wojewódzki’. W ubiegłym roku ogłosił, że startuje z własną restauracją „Niewinni Czarodzieje 2.0” na warszawskim Powiślu. Jak z czasem się okazało, ten pomysł na biznes okazał się sukcesem.

Jednak teraz Kuba Wojewódzki postanowił zainwestować w nowy biznes, jednak tym razem w zupełnie inną branżę. Jak poinformował na swoim Instagramie, wspólnie z byłym pracownikiem Polsatu, Konradem Stachurskim postanowili otworzyć agencję mającą na celu pomoc w pracy influencerów. Współpracować będą z Magdą Gessler, Antonim Królikowskim, Michałem Żebrowskim, Aleksandrą Żebrowską, ale także z Anną Muchą.

 

W Polsce coraz więcej znanych osób decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności. Przykładowo Małgorzata Rozenek-Majdan prowadzi własną firmę cateringową MRM Food, natomiast Jarosław Kuźniar opracował wspólnie z Szymonem Pawlicą aplikację FunWisher, która jest narzędziem do komunikacji Gwiazd z fanami.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*