Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Syn Magdy Gessler rusza z nowym biznesem

Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler założył sieć restauracji Fastie. Pierwszy lokal wystartował w Warszawie, lecz już niebawem mają pojawić się również w innych miejscach. Jednak to nie jedyny biznes, który prowadzi syn znanej restauratorki w Polsce.

Tadeusz Müller

Na zdjęciu Tadeusz Müller; Fot. FORUM/ Andrzej Hulimka

Tadeusz Müller od wielu lat związany jest z biznesem gastronomicznym. W 2005 roku stworzył Tapas Bar Casa To Tu, a po zakończonych studiach zaczął prowadzić kolejne biznesy gastronomiczne. Dziś jest związany z kilkoma bardzo popularnymi restauracjami: Aioli, Orzo czy Banjaluka.

 

Szukasz pomysłu na biznes? Polacy sprzedają zestawy do robienia frytek XXL

 

Jednak tym razem syn restauratorki postawił na sieć restauracji Fastie, oferujące ciepłe dania obiadowe z klopsikami w różnych odsłonach. W ofercie poza klopsikami można także znaleźć flagowe calzone, wrapy, burgery i boxy. Jak zdradza założyciel, każdy posiłek ma być przyrządzany w nie więcej niż 2 minuty. Jednak każdy z nich ma być zdrowy i świeży.

duma rozpiera moje serce.,. moj syn Tadeusz otworzył własnie pyszne ,.. kolorowe,.. Fastie ?? kocham!!!!!

Opublikowany przez Magdę Gessler Piątek, 28 lutego 2020

Pierwszy lokal pod marką Fastie wystartował w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. Kolejne mają być otwierane na zasadzie franczyzy.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
nie jestem robotem 24 mar 2020 (19:31)

No tragedia. Strona zbudowana na darmowych serwerach google. Ja bym ją zrobił w 10 min i za 100 zł.