Magda Gessler rusza z nowym biznesem. Będzie sprzedawać grę planszową

W jej biznesowym portfelu są już restauracje i własna marka lodów. Teraz Magda Gessler próbuje znaleźć swoją niszę w zupełnie innej branży. Gwiazda TVN chce zarobić na planszówkach.

Fot. materiały prasowe

Prowadząca program „Kuchenne rewolucje” zapowiedziała na debiut gry „Kuchenny Poker” na Instagramie. – Moja waluta jeszcze nie w kantorach.… a w nowej grze!🥰 Kiedy podpisuję się pod czymś pierwszy raz w życiu… musi być moc! Ukochana tematyka kulinarno restauracyjna.. radość… dreszczyk emocji.,. idealne połączenie Sprzedaż rusza 10 października o 10:10 – napisała restauratorka.

Fabuła gry jak nie trudno się domyślić dotyczy gotowania. Gracze rywalizują kompletując składniki potrzebne do przygotowania danej potrawy. Następnie zarabiają na sprzedaży dania. Celem jest takie dobranie składników, by wydać jak najmniej i jak najwięcej zarobić. Ten, kto lepiej dobierze produkty, generuje wyższą marżę, a to z kolei premiuje gracza w rywalizacji. Konkurujący kucharze mają w sumie do przygotowania dwanaście różnych dań z czterech kuchni z całego świata.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Na stronie gry dostępny jest w tej chwili opis gry oraz formularz do zapisania się na informację, gdy wystartuje sprzedaż, Dla pierwszych 500 osób, które zostawią swoje dane Magda Gessler przygotowała promocyjną cenę. Na witrynie użytkownika wita także zegar odliczający czas do debiutu gry, który zaplanowano na 10 października.

Wszystkie biznesy Magdy Gessler

Magda Gessler ma nie tylko smykałkę do gotowania. Wokół swojego kulinarnego talentu zbudowała dobrze naoliwioną maszynę biznesową. Oprócz własnych restauracji gwiazda TVN prowadzi program Masterchef oraz Masterchef Junior. Jest także twarzą hitu „Kuchenne rewolucje”. Na kanale Food Network prowadzi z kolei program „Seksowna kuchnia Magdy Gessler”.

W czerwcu pod marką „Ice Queen” uruchomiła sprzedaż lodów. Według zapowiedzi pomysłodawczyni lody, które sprzedaje wytwarzane są według starej receptury jej babci. Lody babci Haliny pierwsi klienci zajadali już w 1947 roku w kawiarni „Pionierka”. Teraz receptury babci mają być przepisem na kolejny biznesowy sukces Magdy Gessler. W tej chwili marka „Ice Queen” dostępna jest w kilkunastu miejscach w Polsce. Głownie w dobrych lokalach i kawiarniach.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

xxx

9 października 2019 Odpowiedz

podobne gry tylko z uprawą warzyw i hodowlą zwierząt już są.
ps. a co z parówkami bo ich nie wymieniono jako biznes rodziny pana G.
no i co z długami pospłacane czy dalej ucieka

Avatar

Bazyli

11 października 2019 Odpowiedz

A kiedy M Gessler zostanie twarzą sex shopów?
🙂

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*