Męski push-up, czyli powiększająca bielizna dla mężczyzn

Podobno, gdy jest popyt musi pojawić się podaż. Tak też było w przypadku specjalnej bielizny dla mężczyzn, która ma za zadanie powiększyć dolną część tułowia.

Fot. YAY Foto/ Creatista (zdj. ilustracyjne)

Już nie tylko przedstawicielki płci pięknej korzystają z bielizny powiększającej. Teraz coraz więcej Panów również decyduje się na skorzystanie ze specjalnej bielizny. Choć na rynku męskie push-upy istnieją już od blisko 10 lat, to dopiero teraz zyskują na popularności. W przypadku męskiej wersji bielizna koryguje kształt męskich pośladków i pomaga osiągnąć naturalny wygląd prawidłowo zbudowanych. Na rynku dużą popularnością cieszy się również bielizna, która jest wyposażone w specjalne poduszeczki od przodu.

-W kategorii męskiej bielizny zaszła niedawno prawdziwa rewolucja. Faceci zaczęli przykładać uwagę do tego, co noszą pod spodniami. Męskie majtki były do niedawna tematem tabu, jednak pojawienie się różnych, nowych funkcjonalności w męskiej bieliźnie sprawiło, że wyszła ona z cienia damskich koronek. Faceci zrozumieli, że mogą podnieść swój komfort, nosząc bokserki, które chronią to, co dla nich najcenniejsze – męskie klejnoty. Być może teraz czas na pójście o krok dalej i podkreślanie męskości za pomocą bielizny push-up – powiedział Arek Majewski z firmy Red Bird dystrybutor marki SAXX w Polsce.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*