Przenośna drukarka podbiła serca internautów. Zbiórka przerosła oczekiwania twórców

Chiński pomysł na przenośną drukarkę podbija Kickstarter. W ciągu kilku dni twórcy na swój pomysł zebrali blisko 460 tys. USD. Ich wynalazek pozwala na druk na każdej powierzchni.

Fot. Kickstarter

PrintPen zapowiada rewolucję wśród urządzeń drukarskich, bowiem jego zaletą jest nie tylko jego poręczność i szerokie zastosowanie, ale i cena. Jak się okazuje ich rozwiązanie jest o wiele tańsze niż inne alternatywne drukarki.

PrintPen stworzony przez chińskich wynalazców z Shenzhen ze start-upu EVEBOT, pozwala na drukowanie na każdej powierzchni. Jest bardzo prosty w użytkowaniu. Wystarczy tylko smartfon, na którym zostanie zaprojektowany wzór, który ma być wydrukowany. Dzięki temu, że jest przenośny (zmieści się nawet w kieszeni) może być wykorzystywany w wielu miejscach. To sprawia, że zainteresowane są nim nie tylko osoby, myślące o użytku domowym, ale również myślące o użytku służbowym.

Ten pomysł z pewnością można zaliczyć do udanych. Za pośrednictwem platformy crowdfundingowej Kickstarter zebrana została dotychczas kwota 460 tys. USD. Stanowi to prawie trzynastokrotność założonego celu kampanii. Jednak wielkość zebranych środków z pewnością może ulec jeszcze zmianie.

Chiński start-up EVEBOT to firma, która zajmuje się tworzeniem niestandardowych urządzeń do druku. Wcześniejsze ich pomysły na drukarki do kawy czy też piwa odniosły bardzo duży sukces.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

Indi

25 października 2019 Odpowiedz

Podobne kampanie prowadzą z powodzeniem polskie firmy. Możemy być dumni z powstających start up-ów, które wprowadzają innowacyjne produkty na rynek. Całość realizacji oczywiście w Chinach… Platforma crowdfundingowa daje możliwości dla ciekawych projektów, które mają szanse wypłynąć dzięki kasie internautów. Super pomysł!!!

Avatar

Młody

31 października 2019 Odpowiedz

Youtube -> Biznes playlista

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*