Radosław Majdan chce wprowadzić swoją firmę na giełdę

Radosław Majdan zamierza zadebiutować na giełdzie ze swoją firmą Vabun. To już kolejna zapowiedź celebryty o chęci wejścia na parkiet działającej od 2014 firmy. Póki co celebryta i były piłkarz nie podaje konkretnych terminów.  

Foto: FORUM/ Daniel Dmitriew

Radosław Majdan jest współzałożycielem i prezesem firmy Vabun, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją perfum i kosmetyków zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Obecnie w ofercie firmy znajdują się linie wód perfumowanych dla mężczyzn i kobiet oraz perfumowane żele pod prysznic dla mężczyzn. Nazwa firmy pochodzi od indiańskiego znaku byłego piłkarza, którym jest złoty jastrząb (w języku indiańskim Vabun).

Firma w ciągu 4 lat funkcjonowania współpracowała m.in. z siecią Drogerie Polskie, Dayli i sklepami GoSport, natomiast obecnie największymi odbiorcami produktów Vabun są: Jeronimo Martins oraz sieć salonów mody męskiej Pako Lorente. Ponadto rozpoczęli sprzedaż zagraniczną m.in. do Niemiec, Czech czy też Azji.

Środki pozyskane z emisji akcji, Vabun zamierza przeznaczyć na rozszerzenie swojej działalności. W szczególności na stworzenie asortymentu tzw. średniej półki.

Do tej pory, jak sam przyznaje Radosław Majdan, nie miał do czynienia z giełdą. Jego inwestycje obejmowały jedynie rynek nieruchomości.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

Grucha

8 marca 2018 Odpowiedz
Avatar

fred

8 marca 2018 Odpowiedz

Dlaczego ich perfumy sa w bezowych butelkach? Nie ma nic bardziej przecietnego i miernego niz kolor bezowy.

Avatar

coo

8 marca 2018 Odpowiedz

dyzma vel beckham hehehe

Avatar

fdsf

8 marca 2018 Odpowiedz

chyba warzywną

Avatar

open_mind

8 marca 2018 Odpowiedz

Głuche jaja będzie sprzedawał?

Avatar

open_mind

8 marca 2018 Odpowiedz

Lepiej jak by promował szampon do jego tłustych kłaków i obszerniejsze marynarki, on tylko nadaje się do piaskownicy.

Avatar

YronSmalec

12 marca 2018 Odpowiedz

wiecie do czego sie Smalec nadaje 🙂 – zalosny biznesmen ktory chce zadluzona spolke wprowadzic na gielde i ogolic akcje zadluzonej spolki. Panie Smalec czyzby sie zysk pojawil taki ze straty z lat ubieglych pokryte zostaly zyskami czy chesz zadluzona spolke sprzedac na gieldzie malo zorientowanym ludziom ?
Wypowiedz sie publicznie w tej kwestii Panie Yron Smalec !!!

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*