Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Radosław Majdan chce wprowadzić swoją firmę na giełdę

Radosław Majdan zamierza zadebiutować na giełdzie ze swoją firmą Vabun. To już kolejna zapowiedź celebryty o chęci wejścia na parkiet działającej od 2014 firmy. Póki co celebryta i były piłkarz nie podaje konkretnych terminów.  

Foto: FORUM/ Daniel Dmitriew

Radosław Majdan jest współzałożycielem i prezesem firmy Vabun, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją perfum i kosmetyków zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Obecnie w ofercie firmy znajdują się linie wód perfumowanych dla mężczyzn i kobiet oraz perfumowane żele pod prysznic dla mężczyzn. Nazwa firmy pochodzi od indiańskiego znaku byłego piłkarza, którym jest złoty jastrząb (w języku indiańskim Vabun).

Firma w ciągu 4 lat funkcjonowania współpracowała m.in. z siecią Drogerie Polskie, Dayli i sklepami GoSport, natomiast obecnie największymi odbiorcami produktów Vabun są: Jeronimo Martins oraz sieć salonów mody męskiej Pako Lorente. Ponadto rozpoczęli sprzedaż zagraniczną m.in. do Niemiec, Czech czy też Azji.

Środki pozyskane z emisji akcji, Vabun zamierza przeznaczyć na rozszerzenie swojej działalności. W szczególności na stworzenie asortymentu tzw. średniej półki.

Do tej pory, jak sam przyznaje Radosław Majdan, nie miał do czynienia z giełdą. Jego inwestycje obejmowały jedynie rynek nieruchomości.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
YronSmalec 12 mar 2018 (13:29)

wiecie do czego sie Smalec nadaje :) - zalosny biznesmen ktory chce zadluzona spolke wprowadzic na gielde i ogolic akcje zadluzonej spolki. Panie Smalec czyzby sie zysk pojawil taki ze straty z lat ubieglych pokryte zostaly zyskami czy chesz zadluzona spolke sprzedac na gieldzie malo zorientowanym ludziom ?
Wypowiedz sie publicznie w tej kwestii Panie Yron Smalec !!!