AutoSalon24.pl pozwoli taniej kupić auto?

W sieci pojawił się nowy serwis Autosalon24.pl. Witryna specjalizuje się w negocjowaniu wysokich rabatów w imieniu klientów i umożliwia zamówienie dowolnego, nowego samochodu przez internet lub telefon.

Oferta Autosalon24.pl obejmuje 35 marek pojazdów , czyli praktycznie wszystkie oferowane w Polsce. Serwis Autosalon24.pl nie sprzedaje samochodów, ani nie przyjmuje wpłat zaliczek czy pełnej ceny za oferowane auta. Jest pośrednikiem, wyspecjalizowaną firmą doradczą, oferującą klientom wsparcie w pozyskaniu najkorzystniejszej oferty i negocjacji warunków zakupu samochodu z dilerem. Klient dokonuje wpłat za samochód bezpośrednio do wskazanego przez Autosalon24.pl dilera, który z kolei wystawia faktury, rozlicza wpłaty i wydaje samochód. Odbiór pojazdu następuje bezpośrednio u dilera. Gdy jest to inne miasto niż to, w którym mieszka klient,

Serwis oferuje możliwość zamówienia dostawy auta pod wskazany adres lub pomaga w dotarciu do salonu. Na każdym etapie procesu istnieje możliwość rozmowy z doradcą Autosalon24.pl, który w oparciu o preferencje klienta może przygotować kilka ofert, poinformować o bieżącym statusie zamówienia, doradzić w wyborze auta i zaaranżować szereg dodatkowych usług.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Avatar

Marcin

11 czerwca 2014 Odpowiedz

Polecam autosalon24.pl. Kupiłem tam 2 samochody w leasing dla mojej firmy. W przyszłym roku kończy mi się leasing więc będę musiał znów coś kupić i na pewno skorzystam z ich usług. Jedyni minus to to że musiałem jechać 50 km po samochody ale jak się chce zaoszczędzić to warto się wysilić.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*