InternetowyKantor.pl rok po starcie

27 kwietnia mija rok od dokonania pierwszej transakcji wymiany walut przez internetowykantor.pl.

Serwis wyróżnia trzy główne grupy docelowe – właściciele firm, osoby spłacające kredyty w obcej walucie oraz osoby pracujące za granicą bądź podróżujące, co ma znaczenie zwłaszcza przed zbliżającymi się wakacjami. Coraz częściej użytkownikami internetowykantor.pl stają się także właściciele gospodarstw rolnych, którzy eksportują swoje towary oraz kupują maszyny, sadzonki lub nasiona sprowadzane bezpośrednio z zagranicy.

-Wiemy, jak wiele czasu potrafi zabrać stanie w korkach, czy w kolejkach w banku. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych użytkowników – aby dokonać transakcji w internetowykantor.pl wystarczy dostęp do Internetu i rejestracja w naszym serwisie – bez konieczności wychodzenia z domu. – mówi współzałożyciel internetowykantor.pl, Michał Czekalski.

Liczba użytkowników serwisu rośnie z dnia na dzień. 14 marca 2011 roku firma zdobyła I miejsce w konkursie „i-Wielkopolska. Innowacyjni dla Wielkopolski.” w kategorii Mikro Przyszłości. Nagroda przyznawana jest najbardziej innowacyjnym młodym przedsiębiorstwom w Wielkopolsce.

Komentarze

Avatar

Jolka

13 marca 2012 Odpowiedz

Kantory internetowe to naprawdę świetne rozwiązanie, ja akurat korzystam z innego – fritz exchange, ale każdemu polecam tę formę wymiany, bo jest łatwa i wygodna i co najważniejsze – tańsza niż w banku czy tradycyjnym kantorze

Avatar

waluty

25 kwietnia 2012 Odpowiedz

Kantorki powstają jak grzyby po deszczu ale to tylko z korzyścią dla nas będą niższe speady. Polecam porównywarkę kantorów strefawalut.pl łatwo wytypować najlepsze kursy.

Avatar

Kantor

23 listopada 2014 Odpowiedz

Polecam kantor CashBroker, jest jednym z młodszych na tym rynku ale ich usługi naprawdę zasługują na docenienie. Szybko, bezpiecznie i oszczędnie, tak właśnie działają.

Avatar

Grześ

12 grudnia 2014 Odpowiedz

Trzeba wspierać nowych i młodych. Korzystam z cashbroker.com i bardzo podoba mi się to że obsługa ich platformy jest prosta, dbają o swoich klientów są naprawdę rzetelną firmą:)

Avatar

Jasiu

4 maja 2015 Odpowiedz

Również wymieniam w kantorze cashbroker i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy

Avatar

Krzyś

4 czerwca 2015 Odpowiedz

Kantor na rynku ful jest w czym wybierać ja polecam cashbroker.com

Avatar

Maras

7 sierpnia 2015 Odpowiedz

Jak dla mnie najlepszy cashbroker.com korzystam i jestem zadowolony

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*