Młodzi i pomysłowi – na takich stawia AIP

W Polsce działa już 34 Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Swoja firmę uruchomiło w strukturach AIP bardzo wiele osób, a obecnie 725 firm z powodzeniem prowadzi swoją działalność. Dlaczego przedsiębiorcy chętnie korzystają z usług AIP? Bo jego przedstawiciele nie żądają wysokich opłat i ułatwiają start w biznesie.

Co ciekawe, o założenie firmy w inkubatorze mogą się starać osoby od 15 do 30 lat. Osoby niepełnoletnie muszą mieć oczywiście zgodę rodziców, ale ryzyko jest tak ograniczone do minimum, że właściwie każdy jest w stanie przetestować swój pomysł. Bo to właśnie oryginalny pomysł jest najważniejszy.

Kto ma już swój pomysł, powinien zapoznać się z regulaminem AIP i wypełnić wniosek. Wszelkie informacje i dokumenty dostępne są na stronie www.inkubatory.pl Konsultacja z szefem najbliższego inkubatora i młody człowiek staje się przedsiębiorcą mogącym liczyć na wsparcie AIP.

Pakiet usług w AIP kosztuje przyszłego przedsiębiorcę 244 zł brutto miesięcznie. Podpisuje on umowę z dyrektorem inkubatora i już od tej chwili może zacząć działać.

– Nie reguluje składek ZUS
– Otrzymuje pomoc prawna
– Korzysta z usług księgowych
– Ma do dyspozycji wyposażone biuro
– Posługuje się własnym subkontem

Dwa lata – to maksymalny okres dla firmy na działanie w AIP. Dwa lata, w ciągu których każdy jest w stanie ocenić swoje powodzenie w biznesie. Jednym się powiedzie, inni zakończą swoją karierę, ale nikt nie zostanie bankrutem w AIP!

Żródło: Polska Przedsiębiorcza

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*