Wygraj 3 tys. euro na własny biznes

Ruszył nabór do siódmej edycji konkursu „Europejskie nadzieje innowacji” Innovact 2009. Do wygrania 3 000 euro na sfinansowanie projektu na biznes. Konkurs jest otwarty dla studentów i doktorantów z całej Europy. Mogą kandydować indywidualnie lub w ramach uczelni. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o rodzaj proponowanego produktu czy usługi, a także stopnia zaawansowania projektu.

Nadesłane prace będą oceniane pod względem kreatywności, przedsiębiorczości i wykonalności. Pod uwagę brana też będzie determinacja kandydatów.

Autorzy trzydziestu najlepszych projektów zostaną zaproszeni do udziału w Targach Innovact, które odbędą się w dniach 24 i 25 marca 2009 r. w Reims we Francji (podróż i pobyt sfinansują organizatorzy).

Spośród uczestników imprezy wyłonionych zostanie trzech laureatów, którzy otrzymają dotacje finansowe: 3 000 euro dla zwycięzcy i po 1 500 euro za 2. i 3. miejsce.

Organizatorem imprezy jest Izba Przemysłowo-Handlowa w Reims (Francja), a patronuje jej Komisja Europejska.

Zgłoszenia na konkurs potrwają do 14 stycznia 2009 r. na adres mailowy: amandine.bebi@verbatim-communication.fr.

Formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych: www.presse.letudiant.fr, www.innovact.com i www.lors.fr.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*