Wystartowała szósta edycja Plebiscytu Złoty Bankier

Do 25 marca internauci mogą głosować na najlepsze produkty i usługi bankowe 2014 roku. Głosujący ocenią 65 produktów i usług z oferty 27 banków. Do wygrania jest ponad sto nagród.

Plebiscyt Złoty Bankier (Bankier.pl)

Internauci wybiorą najlepsze produkty i usługi bankowe spośród 65 propozycji, w 8 kategoriach podstawowych:

– Złoty Bankier stał się nagrodą pożądaną przez bankowców. To przede wszystkim zasługa internautów, którzy bardzo chętnie oceniają swoje relacje z bankami. Taka nagroda, za którą stoi wielotysięczna rzesza wybierających, jest szczególnie ważna w czasie, gdy reputacja instytucji finansowych jest podważana, chociażby przez frankowców. Zdobycie statuetki Złotego Bankiera oznaczać będzie, że dany bank jest liderem pozytywnych wartości w branży – mówi Bogusław Półtorak, redaktor naczelny Bankier.pl.

Statuetka Złoty Bankier 2014 zostanie przyznana również w trzech kategoriach specjalnych:

  • Najlepszy spot reklamowy,

  • Innowacja finansowa,

  • Osobowość roku.

Werdykt wyda Kapituła, w której oprócz przedstawicieli organizatora zasiądą także dziennikarze ekonomiczni oraz obserwatorzy sektora finansowego i nowych mediów.

O tytuł Innowacji finansowej roku 2014 walczy 19 usług i produktów finansowych, a o miano Najlepszego spotu reklamowego zabiega 10 banków.

Najważniejszą nagrodą w plebiscycie jest statuetka i tytuł „Złotego Banku 2014”. Otrzyma je bank, który uzyska najwięcej głosów internautów łącznie we wszystkich ocenianych kategoriach. W ubiegłej edycji zwyciężył mBank, dwa lata temu Alior Bank. Wyniki Plebiscytu Złoty Bankier 2014 zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali 14 kwietnia 2015 r. w Warszawie.

Aby wziąć udział w głosowaniu i wygrać jedną z ponad stu nagród, wystarczy do 25 marca wypełnić prosty formularz dostępny na stronie http://www.ankieta.zlotybankier.pl

Organizator: Bankier.pl

Partner plebiscytu: „Puls Biznesu”

Partner strategiczny: MasterCard

Patroni medialni: Miesięcznik Finansowy BANK, PRNews.pl

Więcej informacji o plebiscycie na stronie  www.zlotybankier.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*