Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Zespół Metallica rozpoczyna produkcję własnego piwa

Amerykański zespół heavymetalowy Metallica rozpoczyna produkcję własnego piwa – poinformował portal MorgenPost.de.  Złocisty trunek warzony jest przez firmę, która współpracowała także z innymi zespołami muzycznymi.

Fot. facebook.com/Metallica

Twórcy takich hitów jak Nothing Else Matters czy Unforgiven już wkrótce rozpoczną sprzedaż własnego piwa. Metallica wprowadzi na rynek Enter Night” Pilsner, którego receptura została opracowana wspólnie z amerykańska marką piwa Stone Brewing, często współpracującą z muzykami.

Jak poinformował zespół na Facebooku, piwo było już sprzedawane na niektórych koncertach w ostatnich tygodniach. Na spotkaniach fanów i u wybranych dealerów w USA można było kupić piwo w puszkach, które przypomina tytuł piosenki „Enter Sandman”. Odtąd piwo będzie sprzedawane w USA, a na wiosnę będzie dystrybuowane w Europie oraz w Australii i Chinach.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.