Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Spotkania branży internetowej RadomIT

Organizatorzy inicjatywy RadomIT zapraszają na kolejne spotkanie z tego cyklu. Po sukcesie pierwszego spotkania barcamp w Radomiu, przyszedł już czas na drugie. Odbędzie się ono 24 kwietnia o godzinie 17:30 w Resursa (Malczewskiego 16) w sali widowiskowej.

Prelegentami będą: Krzysztof Lis, Paweł Nowak, Tomasz Sobiesiak, Tomasz Wieliczko i gość specjalny, o którym będzie można przeczytać na www.radomit.pl za kilka dni.

Najpierw uwagę swoją skupimy wokół blogów i ich wykorzystania przy budowie naszego wizerunku w Internecie, a także jako źródła dochodu. Następnie  będzie można wysłuchać prezentacji jak optymalizować  naszą stronę internetową i czy pozycjonowanie z udziałem systemów wymiany linkami rzeczywiście jest bezpieczne w dzisiejszym Internecie.

Co już stało się zwyczajem  po barcampie odbędzie się after party, na którym będziemy dyskutować i swobodnie wymieniać się swoją wiedzą  i doświadczeniem.

Ale to nie koniec! 25 kwietnia – czyli dzień po barcampie – odbędzie się Wiosenne SEO Party również w Radomiu. Oprócz prelegentów i większości uczestników barcampu, obecność swoją zapowiedzieli administratorzy PiO, czyli największego forum o pozycjonowaniu i optymalizacji stron – forum.optymalizacja.com.

Jeżeli jeszcze są miejsca to zapraszamy do zarejestrowanie się i przybycia: radomIT.pl/rejestracja

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.