Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Szkolenie: „Konstrukcja biznesplanów”

Fundacja Rozwoju Regionów ProRegio serdecznie zachęca do uczestnictwa w szkoleniu „Konstrukcja biznesplanów”, które jest jednym z działań projektu PATENT na innowacyjny biznes. 

W trakcie szkolenia, które odbędzie się w Poznaniu już 20.03.2009 r. uczestnicy będą mieli możliwość nabycia motywacji i umiejętności przygotowywania biznesplanów służących realizacji konkretnych potrzeb przedsiębiorcy oraz zapoznania się z tematyką planowania i realizacji pomysłu lub przedsięwzięcia.

Udział projekcie jest bezpłatny dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji pozyskacie Państwo na stronie internetowej Fundacji www.proregio.org.pl, pod nr tel. (061) 855 05 28 oraz przez kontakt drogą mailową [email protected].

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.